VGuard VG-236-DV İp Kamera

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 51% Vguard VG-236-DV
Add your review

VGuard ailesinin gözde ürünleri arasında yer alan VG-236-DV, 2.0 megapiksel çözünürlüğe sahip varifocal lens ile donatılmış ip kameradır. VG-236-DV gece görüş mesafesi 35 metre olup Yasak Bölge, Sanal Sınır, Hareket Algılama, Video Kaybı ve Kamera Sabotaj gibi akıllı analizler yapabilme kapasitesine sahiptir.

VGuard VG-236-DV İp Kamera
VGuard VG-236-DV İp Kamera

$154.00 $75.00

Açıklama

VGuard ailesinin gözde ürünleri arasında yer alan VGuard VG-236-DV, 2.0 megapiksel çözünürlüğe sahip varifocal lens ile donatılmış ip kameradır. VG-236-DV gece görüş mesafesi 35 metre olup Yasak Bölge, Sanal Sınır, Hareket Algılama, Video Kaybı ve Kamera Sabotaj gibi akıllı analizler yapabilme kapasitesine sahiptir.

VGuard VG-236-DV, 2.8-12 mm varifocal lens ile 35 metre gece görüş mesafesine kadar size kaliteli görüntüler sunar. Aynı zaman da yeni bir teknolojisi olan H.265+ Sıkıştırma desteği ile sizi yüklü depolama maliyetlerinizi minimuma indirir. VG-236-DV poe desteğinin yanısıra 12 Volt desteği de sunmaktadır. IP66 Standardı ile gelen bu ip kamera maksimum güç tüketimi 7 Watt’tır.

Toplam ağırlığı 765 Gram olan VGuard VG-236-DV ip kamera 120 mm x 108 mm ölçülerindedir.

VGuard VG-236-DV Özellikleri

Sanal Sınır
Sanal Sınır

Bu kamera da bulunan sanal sınır özelliği ile, ister bir ister dört farklı sanal sınır çizin, çift yönlü araç ve kişi geçişlerinde anlık alarm aksiyonları oluşturun.


Yasak Bölge
Yasak Bölge

Yasak bölge özelliği ile, park yapılmasını veya içerisinde bulunulmasını istemediğiniz bölgeleri belirleyin, anlık alarm aksiyonları ile bölgelerinizi kontrol altına alın.


Bölge Girişi
Bölge Girişi

Bölge Girişi Özelliği ile, kolayca geometrik bölgeler oluşturun, belirlediğiniz bölgeye giriş olduğunda anlık alarm aksiyonları alın.


Bölge Çıkışı
Bölge Çıkışı

Belirlediğiniz bölgeden çıkış olduğunda anlık alarm aksiyonları alın. Üstelik geliştirilmiş analiz motoru ile bölge belirlemek çok hızlı ve kolay.


Hareket Algılama
Hareket Algılama

Görüntü üzerinde hareket alanları belirleyerek, hareket eden nesneleri algılayın ve sadece hareket durumundaki görüntüleri kaydedin.


Sabotaj Algılama
Sobataj Algılama

Kameraya dışarıdan yapılan müdahalelere karşı önlemini al. Kamera görüntüsü engellenmeye çalışıldığında alarm aksiyonları alarak anında müdahale edin.


H.265+ Sıkıştırma
H.265+ Sıkıştırma

Üstün sıkıştırma teknolojisi ile en kaliteli görüntüler çok daha az disk alanı ve bant genişliği kaplar.


Dual Stream
DUAL Stream

Canlı görüntüleme ve kayıt yaparken en iyi görüntüyü sunan ana akışı, kayıt cihazınızın bölünmüş ekranında alt akışı kullanır.


roi
ROI

Belirlediğiniz alanları yüksek, diğer alanları düşük çözünürlükle kaydetmenizi sağlayan ROI özelliği ile disk alanından ve bant genişliğinden tasarruf edin.


onvif
Onvif Desteği

Onvif protokolünü destekleyen ürün aileleri ile birlikte çalışabilir.


Poe Desteği
Poe Desteği

Dahili PoE ile güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışır. Böylece sizi ilave iş yükünden kurtarır.


Varifocal Lens
Varifocal Lens

Zoom&Fokus Lens ile donatılmış VGuard IP kameralar, parklar, otoyollar, limanlar gibi ortamlarda uzun mesafelerde dahi güvenlik açığı bırakmaz.


IP Korunma Sınıfı
IP66 Koruma

IP66 koruma standardına sahip kasa yapısı ile toz ve yağmur gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Teknik Özellikler Vguard Cihaz Yönetimi.v6.4.12.2 VG-236.20190702

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VGuard VG-236-DV İp Kamera”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0