UNV IPC3612LR3-PF28-D

9.5/10 (Expert Score)
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 46% IPC3612LR3-PF28-D
Add your review
UNV IPC3612LR3-PF28-D
$134.00 $73.00

IPC3612LR3-PF28-D ip kamera, 2.8 mm lens ile geniş açılar sunmaktadır. 2.0 megapiksel çözünürlük ile gelen IPC3612LR3-PF28-D, gece görüş olarak 30 metre gece görüş mesafesi sunmaktadır. Etkili gece görüş mesafesi ise ortalama olarak 20 metredir.

Açıklama

UNV İp Kamera Sistemleri

IPC3612LR3-PF28-D

UNV-IPC2322LBR3-SPZ28-D.jpg
  • 2.0 Megapiksel çözünürlüğe sahip 2.8 mm Lense sahip İp kamera, 30 metre gece görüş mesafesine sahiptir. 

2.0 megapiksel (1920×1080) çözünürlük ile FULL HD kayıt garantisi.

4 Alana kadar gizlilik maskelemesi sunan kamera mahreminizi korumaya yardımcı olur ve o alandaki görüntüleri gizler.

Poe Desteği ile sizleri extra kablolama maliyetinden kurtarır. Stabil çalışmasını sağlar.

Video Analiz özelliği ile kayıp nesne ve sanal hatlar çizerek alan ihlallerini önleme de yardımcı olur.

UNV IPC3612LR3-PF28-D ip kamera, 2.8 mm lens ile geniş açılar sunmaktadır. 2.0 megapiksel çözünürlük ile gelen IPC3612LR3-PF28-D, gece görüş olarak 30 metre gece görüş mesafesi sunmaktadır. Etkili gece görüş mesafesi ise ortalama olarak 20 metredir. Sıkıştırma teknolojisi olarak en üst seviyede bulunan H.265+ desteği ile sizlere depolama alanlarında oldukça esnek davranarak depolama maliyetinizi en aza indirger.

Tüm kameraları markaları ile sorunsuz çalışabilmesi için Onvif Protokolünü desteklemektedir. Gece görüş esnasında ledlerini açık iken tüketeceği enerji miktarı 4.5 Watt’tır. Poe desteği olan IPC3612LR3-PF28-D aynı zamanda 12 Volt üzerinden de çalışabilme özelliğine de sahiptir. Çlçüleri 118 mm ye 96 mm olan ip kameranın toplam ağırlığı 300 Gramdır. IP67 Standartlarında olan bu ip kamera -30 derece ile +60 derece arasında sorunsuz bir şekilde çalışır. Aynı markanın tüm ip kamera fiyatlarına göz atmak için linki takip ediniz. UNV ip kamera fiyatları

UNV IPC3612LR3-PF28-D Özellikler

Cmos Sensör

 Işığı yakalayarak elektrik sinyaline dönüştüren bir yarı iletken çip. Tamamlayıcı Metal Oksit Yarı iletken anlamına gelen CMOS sensörleri, daha az görüntü lekesi, daha geniş dinamik aralık ve daha düşük güç tüketimi sunar.

 
Poe desteği

Poe Desteği : İngilizce bir kelime olan Power Over Enternet’in baş harflerinden türemiştir. POE, Network kablosu üzerinden data ve enerjiyi güvenli bir şekilde aktaran sisteme denir. İp kamera sistemlerinde Cat6 kablonun haricinde enetji kablosu çekme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Gizlilik Maskesi

Gizlilik maskesi, çerçevenin bir bölümünün gerçek zamanlı olarak izlenmesini veya kaydedilmesini engelleyerek kişisel gizliliği korur. Gizlilik maskelemesinin en yaygın kullanım alanları arasında ATM makineleri, banyo girişleri, pencereler veya pinle giriş yapılan kapılar yer alır.

hareket-algilama

Hareket Algılama özelliğini aktif ettiğinizde, kontrol etmek için belirli bölgeler seçersiniz. Bu özelliğin çalışma prensibi, videodan arka arkaya gelen görüntüleri karşılaştırmaya dayalıdır ve eğer bu karelerde yeterli piksel değişimi oluşursa, kamera yazılımı bazı cisimlerin hareket ettiğine anlar ve sizi uyarır.

back to menu ↑

Resimler

UNV resmi sayfasına göz atınız. http://trcdn.uniview.com/Products/Cameras/Easy/IPC3612LR3-PF28(40)-D/

back to menu ↑

Video

Ek bilgi

Specification: UNV IPC3612LR3-PF28-D

Marka
Kamera Çözünürlüğü
Lens Tipi 2.8 mm (Geniş Açı), Sabit Lens
Gece Görüş Mesafesi 30 Metre
Video Sıkıştırma H.264, H.265, Ultra H265
Onvif Evet
Frame Hızı Ana akış: 2.0 Megapiksel (1920x1080)/Maksimum 30 kare/s Alt akış: 1.0 Megapiksel (1280x720)/Maksimum 30 kare/s Üçüncü akış: CIF (352x288)/Maksimum 30 kare/s
Micro SD Kart Özelliği Yok
Gizlilik Maskeleme 8 Alana Kadar Maskeleme
Hareket Algılama Evet ( 4 Alana Kadar )
Ağırlık 200 Gram
Ölçüler 118mm*96mm
Garanti Süresi 3 YIL

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “UNV IPC3612LR3-PF28-D”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0