UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 50% UNV IPC3232LR3 VSPZ28 D
Add your review

UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D ip kamera motorize lense sahip 2.0 megapiksel çözünürlüğündedir. Tamamen karanlık ortamlarda dahi görüş açısında olan alanı gündüzmüş gibi aydınlatır. Gece Görüş mesafesi 30 metredir. 3D DNR teknlojisini kullanan IPC3232LR3-VSPZ28-D, H.265 + teknlojisi ile sizleri kayıt edilen görüntülerin depolama maliyetlerinden kurtarır.

UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D
UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D

$258.00 $129.00

Ek bilgi

Specification: UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D

Marka
Kamera Çözünürlüğü
Lens Tipi 2.8 mm - 12 mm, Motorize Lens
Gece Görüş Mesafesi 30 Metre
Micro SD Kart Özelliği (maksimum 128 GB), Evet
Video Sıkıştırma H.264, H.265, MJPEG, Ultra H265
Sistem Türü
Ses Girişi Desteklemiyor
Ses Çıkışı Desteklenmiyor
Network Protokol 10/100M Base-TX Ethernet
Network Özelliği IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL, QoS
Onvif Evet
Koruma Sınıfı IK10, IP67
Ağırlık 0.92 KG

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0