UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 50% UNV IPC3232LR3 VSPZ28 D
Add your review

UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D ip kamera motorize lense sahip 2.0 megapiksel çözünürlüğündedir. Tamamen karanlık ortamlarda dahi görüş açısında olan alanı gündüzmüş gibi aydınlatır. Gece Görüş mesafesi 30 metredir. 3D DNR teknlojisini kullanan IPC3232LR3-VSPZ28-D, H.265 + teknlojisi ile sizleri kayıt edilen görüntülerin depolama maliyetlerinden kurtarır.

UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D

$258.00 $129.00

Açıklama

UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D ip kamera motorize lense sahip 2.0 megapiksel çözünürlüğündedir. Tamamen karanlık ortamlarda dahi görüş açısında olan alanı gündüzmüş gibi aydınlatır. Gece Görüş mesafesi 30 metredir. 3D DNR teknlojisini kullanan IPC3232LR3-VSPZ28-D, H.265 + teknlojisi ile sizleri kayıt edilen görüntülerin depolama maliyetlerinden kurtarır. Gerçek zamanlı akış olan 30 FPS hızında size 2.0 megapiksel (1920×1080) çözünürlük sunarken, Alt akış olarak adlandırdığımız mobil izleme esansında size 1.0 megapiksel (1280×720) çözünürlük sunarak uzak bağlantılarınızda mobil verinizin tüketimini azaltır ve anlık görüntüleri görmenizi sağlar.

Gizlilik maskesi ( Privacy Mask) imkanı sunan bu ip kamera da 8 alana kadar mahrem bölgeleri veya gizli bölgelerin hem canlı olarak izlenmesinde hem de kayıt videolarından sorunsuzca gizleyebilirsiniz. Aynı zaman da 4 adet bölgeye kadar hareket algılama bölgesi sunmaktadır.

Onvif Protokolünü destekleyen bu ürün, mevcut ip kamera sisteminize sorunsuz ekleyebilirsiniz. Ethernet portundan 100 mbit bağlantı sağlamaktadır. Ayrıca kameranın microSD girişi bulunmaktadır. Bunun alternatifi şu şekildedir. Sadece 1 adet kamera kullanmak istediğinizde NVR (Network Video Record) kayıt cihazı olmadan kameranın üzerine takacağınız microSD (maksimum 128GB) ile kayıtlarınızı sorunsuzca yapabilirsiniz. Aynı zamanda uzak bağlantılarda kayıtları izleyebilirsiniz.

POE desteği bulunmaktadır. Aynı zamanda kamerayı 12V DC bir güç kaynağı üzerinden de besleyerek çalışmasını sağlayabilirsiniz. Kameranın ledleri açık iken maksimum tükeceği enerji miktarı 6.5Watt’tır. Toplamda 0.92kg ağırlığa sahip olan UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D IP67 korunma standardında olan bir üründür. Aynı zaman IK10 korunma sınıfı bulunan ürün darbelere karşı dayanıklıdır.

UNV İp Kamera sistemi

IPC3232LR3-VSPZ28-D

UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D
  • Motorize Lense sahip 2.0 Megapiksel İp Kamera, iç ortamlarda  ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılar.

Full HD Çözünürlüğü ile kalite görüntüler elde edebilirsiniz.

4 Bölgeye Kadar Hareket Alanı Oluşturup Stabil Görüntüler Elde Edebilirsiniz.

Toz, nem ve zorlu hava şartlarına karşı profesyonel korunma özelliği

8 Alana Kadar Gizlilik Maskesi Uygulayarak Namahrem Alanlarda Görüntü Alınmasını Engelleyebilirsiniz.

UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D Özellikler

3D DNR

3D DNR düşük ışık alan bölgelerde geleneksel kameralara kıyasla daha az gürültülü görüntüler sağlamak için 3D dijital gürültü azaltmayı sağlar. 3D DNR, görüntü kalitesini artırmak ve bant genişliğinden tasarruf etmek için kullanılabilir.

hareket-algilama

Hareket Algılama özelliğini aktif ettiğinizde, kontrol etmek için belirli bölgeler seçersiniz. Bu özelliğin çalışma prensibi, videodan arka arkaya gelen görüntüleri karşılaştırmaya dayalıdır ve eğer bu karelerde yeterli piksel değişimi oluşursa, kamera yazılımı bazı cisimlerin hareket ettiğine anlar ve sizi uyarır.

Poe desteği

Poe Desteği : İngilizce bir kelime olan Power Over Enternet’in baş harflerinden türemiştir. POE, Network kablosu üzerinden data ve enerjiyi güvenli bir şekilde aktaran sisteme denir. İp kamera sistemlerinde Cat6 kablonun haricinde enetji kablosu çekme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Gizlilik Maskesi

Gizlilik maskesi, çerçevenin bir bölümünün gerçek zamanlı olarak izlenmesini veya kaydedilmesini engelleyerek kişisel gizliliği korur. Gizlilik maskelemesinin en yaygın kullanım alanları arasında ATM makineleri, banyo girişleri, pencereler veya pinle giriş yapılan kapılar yer alır.

Cmos Sensör

 Işığı yakalayarak elektrik sinyaline dönüştüren bir yarı iletken çip. Tamamlayıcı Metal Oksit Yarı iletken anlamına gelen CMOS sensörleri, daha az görüntü lekesi, daha geniş dinamik aralık ve daha düşük güç tüketimi sunar.

 
back to menu ↑

Resimler

 

Ürün Resmi Sitesi : http://www.uniview.com.tr/urun-detay/ipc3232lr3-vsp-z28–d/

Tüm UniView İp Kameralar

Ek bilgi

Specification: UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D

Marka
Kamera Çözünürlüğü
Lens Tipi 2.8 mm - 12 mm, Motorize Lens
Gece Görüş Mesafesi 30 Metre
Micro SD Kart Özelliği (maksimum 128 GB), Evet
Video Sıkıştırma H.264, H.265, MJPEG, Ultra H265
Sistem Türü
Ses Girişi Desteklemiyor
Ses Çıkışı Desteklenmiyor
Network Protokol 10/100M Base-TX Ethernet
Network Özelliği IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, SSL, QoS
Onvif Evet
Koruma Sınıfı IK10, IP67
Ağırlık 0.92 KG

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “UNV IPC3232LR3-VSPZ28-D”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0