UNV IPC2122LR5-UPF40M-F

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 49% UNV IPC2122LR5-UPF40M-F Özellikleri
Add your review
UNV IPC2122LR5-UPF40M-F
$185.00 $94.00

UNV IPC2122LR5-UPF40M-F 50 metre gece görüş mesafesine sahip Starlight serisi ip kameradır. Starlight serisi kameralar gece bile renkli görüntüler elde etmenize olanak sağlayan serilerdir.

UNV IPC2122LR5-UPF40M-F

$185.00 $94.00

Açıklama

Ürün Açıklaması

Uniview IPC2122LR5-UPF40M-F dış mekan 2MP IP kamera, Gece modunda renkli çekim yapmayı mümkün kılan StarLight teknolojisini destekler. Bu, CCTV sistemleri için profesyonel bir çözümdür.

Uniview kameralar, profesyonel güvenlik sistemlerinin en yüksek gereksinimlerini karşılar ve her ölçekte ve karmaşıklıkta video gözetim sistemleri oluşturmanıza olanak tanır.  Uniview IPC2122LR5-UPF40M-F ONVIF standartlarını destekler. Güvenlik sistemleri ve erişim kontrol sistemleriyle kolayca entegre olur ve ayrıca profesyonel endüstri yazılımı Mеstone tarafından da desteklenmektedir.

Uniview kamera sistemleri için yıllardır piyasada ve motaj firmaları arasında hak ettiği popülerliğe sahiptir. Yüksek görüntü kalitesi ve çalışma süresi, Uniview teknolojisinin başarısında en önemli rol haline gelmiştir. Uniview kameralar, IP  kamera sistemleri aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli kullanışlı özellikler getirir.

Gizlilik Maskesi

Gizlilik maskesi, çerçevenin bir bölümünün gerçek zamanlı olarak izlenmesini veya kaydedilmesini engelleyerek kişisel gizliliği korur. Gizlilik maskelemesinin en yaygın kullanım alanları arasında ATM makineleri, banyo girişleri, pencereler veya pinle giriş yapılan kapılar yer alır.

Poe desteği

Poe Desteği : İngilizce bir kelime olan Power Over Enternet’in baş harflerinden türemiştir. POE, Network kablosu üzerinden data ve enerjiyi güvenli bir şekilde aktaran sisteme denir. İp kamera sistemlerinde Cat6 kablonun haricinde enetji kablosu çekme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Bu IP kamera, en modern ve gelişmiş teknik çözümler kullanılarak üretilmiştir. Kamera, normal veya karmaşık aydınlatma koşullarında çalışırken yüksek kalitede ayrıntılı bir görüntü elde etmenizi sağlar. Hatta tam karanlıkta bile çekim yapma özelliğine sahiptir. Bu kameranın gece kızılötesi aydınlatması, akıllı bir parlaklık ayarına sahiptir, bu da kameranın yakınında bulunan nesnelerin “ışığını” önler . Örneğin, yaklaşan insanların yüzleri. Bu, üst düzey güvenlik sistemleri için çok önemli olan videoda açıkça ayırt edilebilir ayrıntıları kaydetmenizi sağlar. Akıllı kontrol algoritması, daha iyi görüntü kalitesi için kızılötesi aydınlatmanın parlaklığını sürekli olarak en uygun şekilde ayarlayarak çerçevedeki bir nesneyi yönlendirmenize olanak tanır. Bu özellik Uniview serisinin profesyonel yöneliminin altını çiziyor.

back to menu ↑

Gelişmiş Özellikler

Gelişmiş Özellikler
Hareket sensörünü farklı hassasiyetlerde (4’e kadar) ayrı ayrı yapılandırabilme;
7/24 kullanılabilirlik ve yüksek düzeyde hata toleransı
İOS Uygulaması : Kolay sistem yönetimi EZView veya basitleştirilmiş sürümü EZLive-UNV
Android Uygulaması : EZView veya basitleştirilmiş versiyonu EZLive yanı sıra bir web tarayıcısı tarafından yönetilebilir.
– Veri ağındaki yükü dengelemek için üç video akışı aktarma özelliği.

back to menu ↑

Öne Çıkan Özellikleri

UNV IPC2122LR5-UPF40M-F Özellikleri
Işığa duyarlı sensör: 1 / 2,7 “CMOS 2MP

Video çözünürlüğü: 2MP (1920×1080), maks. 30 kare / s

Görüntü sıkıştırma: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG;

Lens özellikleri: sabit 4, 0 mm;

Gece Görüş Mesafesi : 50 m

POE desteği : Evet

ONVIF desteği: Evet

Kasa malzemesi: Metal

Koruma Sınıfı : IP67

Çalışma sıcaklığı aralığı: -30 ila + 60 Santigrat Derece.

back to menu ↑

Video Analiz Özelliği

Video Analiz Özelliği
Kamera, ayarlanabilir hassasiyete sahip hareket algılama işlevine sahiptir. Bir güvenlik kamerasını kasıtlı olarak etkileme girişimlerini kaydedebilir. Lensi odaklamaya veya kapatmaya, ağı kapatmaya, kamerayı çıkarmaya vb. Ayrıca, kamera düşük ışık koşullarında da dahil olmak üzere video kontrol alanındaki nesneleri izleyebilir görüntü kalitesini artırmak için arka ışığı dinamik olarak değiştirebilir.

DWDR Özelliği

DWDR işlevi, görüntüyü geliştirmek için genişletilmiş dinamik aralığı kullanmanıza olanak tanır. DWDR, çerçevenin farklı bölümlerinde eşit olmayan aydınlatma altında çok daha iyi video kalitesi sağlar. Kamera merceği aynı anda parlak ve karanlık alanları yakaladığında, kamera maksimum parlaklık ve renk tonlamasını yakalamaya çalışarak deklanşör hızını dinamik olarak değiştirir. DWDR işlevinin bir sonucu olarak, görüntüdeki çok parlak nesneler koyulaşır ve ayrıntıları çerçevede daha iyi farklılık gösterir. Görüntünün karanlık alanları, daha açık hale gelir ve görüntünün düşük kontrastı nedeniyle ayrıntılarını kaybetmez. Böylece, DWDR, görüntünün renk geçişlerini maksimum güvenilirlikle iletmenizi sağlar. Çözünürlüğü artırmanın aksine, DWDR işlevinin kullanılması video akışında bir artışa ve iletim ağındaki yükte bir artışa yol açmaz. Ayrıca, geniş dinamik aralığa sahip görüntü, sürücüde ek depolama alanı gerektirmez. Bununla birlikte, pratikte WDR, çerçevedeki düşük kontrastlı ayrıntıların çok daha iyi ayırt edilebilirliğini elde etmenizi sağlar.

UNV IPC2122LR5-UPF40M-F Resimleri

 

Ek bilgi

Specification: UNV IPC2122LR5-UPF40M-F

Marka
Sistem Türü
Kamera Çözünürlüğü
Gece Görüş Mesafesi 50 Metre
Onvif Evet
Lens Tipi 4.0 mm, Sabit Lens
Video Sıkıştırma H.264, H.265, Ultra H265
Frame Hızı Ana akış: 2MP (1920x1080) Maks. 30 kare / s Alt akış: 4CIF (704x576) Maks. 30 kare / s Üçüncü akış: CIF (352x288) Maks. 30 fps
Garanti Süresi 24 Ay
Koruma Sınıfı IP67
Kasa Tipi Metal Kasa
Çalışma Sıcaklığı - 30°C ~ 60°C
Ağırlık 500 Gram
Ölçüler 191,3*72,6*70,9 mm
Güç Tüketimi 6 Watt
Poe Desteği Destekliyor ( IEEE802.3 af )

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “UNV IPC2122LR5-UPF40M-F”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0