Teknim TFP-404 Yangın Alarm Paneli

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 38% teknim tfp 404 yangin alarm paneli
Add your review
Teknim TFP-404 Yangın Alarm Paneli
$166.00 $103.00

Teknim TFP-404 Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli küçük ölçekli işletmeler ve binaların ortak alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış 4 bölgeli konvansiyonel yangın alarm panelidir.

Teknim TFP-404 Yangın Alarm Paneli
Teknim TFP-404 Yangın Alarm Paneli

$166.00 $103.00

Açıklama

Teknim TFP-404 Yangın Alarm Paneli küçük ölçekli işletmeler ve binaların ortak alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış 4 bölgeli konvansiyonel yangın alarm panelidir.

Teknim TFP-404 Konvansiyonel Yangın Alarm Paneline bölge başına maksimum TFD serisine ait 32 adet dedektör bağlantısı yapılabilmektedir. Cihaz üzerine toplamda 128 adet dedektör eklenebilmektedir. Panel üzerinde her bölgeye ait 1 yangın alarm, 1 hata, 1 devredışı ve testleri bulunmaktadır. Bu ledlerin haricinde ise genel hata ledi, sistem hatası ledi, sirenlerin durum göstergesini gösteren led bulunmaktadır.

Teknim TFP-404 Yangın Alarm Paneli LED Göstergeleri

 • Genel Hata
 • Sistem Hatası
 • Siren Durumu
 • Güç Kaynağı Hatası ( Elektrik Kesintisi)
 • Şebeke Topraklama Hatası
 • Akü Hatası
 • Enerji Var Uyarısı
 • Sistem Devrede
 • Test
 • Devre Dışı
 • Erişim Seviyesi
 • Haberleşme
 • Genel Alarm

Tüm bu özelliklerinin yanısıra akü ömrünü uzatan akıllı şarj sistemi sistem üzerinde bulunmaktadır. Ana besleme yok iken, akü’den beslenirken akü gerilimi 20 VDC’nin altına inince aküleri korumak ve yanlış alarma sebebiyet vermemek için cihaz kendini otomatik kapatır.

Siren çıkışları ve bölge girişleri hat sonu dirençleri ile yanlış bağlantılara karşı denetlemeli. Aynı zamanda bölgeleri test etmek için bölge test özelliği bu yangın alarm panelinin özellikleri arasında yer almaktadır. 24 VDC 500mA otomatik sigortalı harici besleme çıkışı(AUX) bulunmaktadır. Yine Panel üzerinde 1 adet NC/NO yangın rölesi bulunmaktadır.  1 adet NC/NO hata rölesi (Enerji hatası, bölge hatası, akü hatası vs)

Panel üzerinden hiç bir müdehale olmadan istenilen bölgeler devredışı edilebilir, panel üzerinde ayrı devre dışı ledi ile devredışı edilen bölgeleri görebilirsiniz. Müdahale yetki seviyesini belirleyen anahtarlı sistem bulunmaktadır. Bu sayede sıklıkla karşılaşılan yetkisiz kurcalamalara karşı panel korunmuş olur.

Teknim TFP-404 Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli kolay ve anlaşılır bir ön panele sahiptir. Bu sayede herşey karmaşık olmaktan çıkar.

Uzun ömürlü ve sağlam olması için teknim elektronik mühendisleri tarafından metal kutu olarak tasarlanan bu yangın alarm paneli  2 adet 12V 7Ah akü ile kullanılır.

Yangın Alarm Sistemleri

Ek bilgi

Specification: Teknim TFP-404 Yangın Alarm Paneli

Marka
Sistem Türü
Maksimum Dedektör Sayısı

Videos

Videos: Teknim TFP-404 Yangın Alarm Paneli

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Teknim TFP-404 Yangın Alarm Paneli”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0