Speedron SR-153 HD

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo speedron sr-153 HD
Speedron SR-153 HD
$55.00 $32.45
15 adet ve üzeri siparişleriniz için özel fiyat alın.

Miracle firmasının yerli üretim olarak sunduğu Speedron SR-153HD Güvenlik kamerasını en uygun fiyat garantisi ve ücretsiz kargo avantajları ile satın alabilirsiniz.

Açıklama

Speedron SR-153 HD güvenlik kamerası üzerinde 6 Adet array led ile sizlere 30 metre gece görüş sağlar. SR-153HD AHD güvenlik kamerası 2.0 megapiksel çözünürlüğü ile HD kalitede online olarak izleyebilir ve aynı kalite de görüntleri kayıt edebilirsiniz. Metal kasası sayesinde darbelere dayanıklıdır. Aynı zaman da üzerinde bulunan 3.6mm sabit lens ile sizlere geniş açılar sunar.

Speedron SR-153 HD Genel Özellikleri

Gece Görüş
Gece Görüş

30 metre gece görüşüyle en karanlık ortamlarda bile tüm detayları görmenizi sağlayar. Benzersiz aydınlatma performansına sahip yeni teknoloji SMD ledler kullanır.


video kaybı
Video Kaybı

Kamera ve kayıt cihazınızı arasındaki bağlantı kesildiğinde, alarm aksiyonlarını kullanarak anında bilgi alın.


Sabotaj Algılama
Sobataj Algılama

Kameraya dışarıdan yapılan müdahalelere karşı önlemini al. Kamera görüntüsü engellenmeye çalışıldığında alarm aksiyonları alarak anında müdahale edin.


Hareket Algılama
Hareket Algılama

Görüntü üzerinde hareket alanları belirleyerek, hareket eden nesneleri algılayın ve sadece hareket durumundaki görüntüleri kaydedin.

 

Ek bilgi

Specification: Speedron SR-153 HD

Marka
Kamera Çözünürlüğü
Lens Tipi 3.6mm, Sabit Lens
Gece Görüş Mesafesi 30 Metre
Bağlantı Tipi Kablolu
Sistem Türü Kablolu
Ses Girişi Desteklemiyor
Ses Çıkışı Desteklenmiyor

Videos

Videos: Speedron SR-153 HD

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Speedron SR-153 HD”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0