Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör
Add your review
Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör
$992.00 $620.00
Montaj ve Proje Fiyatlandırması için bizi arayabilirsiniz. 0262 606 0 150

Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör, akıllı bir yangın alarm sisteminin bir parçası olarak çalışmak üzere tasarlanmış adreslenebilir reflektör tipi doğrusal optik ışınlı duman dedektörüdür. Bir Kızılötesi Işın kullanarak ışık karartması ilkesine göre çalışır.

Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör
Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör

$992.00 $620.00

Açıklama

Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör, akıllı bir yangın alarm sisteminin bir parçası olarak çalışmak üzere tasarlanmış adreslenebilir reflektör tipi doğrusal optik ışınlı duman dedektörüdür. Bir Kızılötesi Işın kullanarak ışık karartması ilkesine göre çalışır. Optik ışın duman dedektörleri özellikle depolar, antrepolar gibi geniş açık alanlara sahip binaları korumak için uygundur. Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi (Beam) Dedektör, bir analog devre devresine doğrudan bağlanabilen birleşik bir verici/alıcı birimidir. Infra-Red verici, yüksek verimli bir reflektöre doğru bir ışık huzmesi üretir. Reflektör, ışını alınan sinyalin analizinin yapıldığı alıcıya geri döndürür. Alınan sinyalin gücündeki değişiklik, alarm durumunu belirlemek için kullanılır. Dedektörün “lazer görüşü” hedefleme cihazı yardımıyla dedektörün hizalanması basitleştirilmiştir. Dedektörün reflektörle hizalanması daha sonra sayısal bir sinyal gücü göstergesi yardımıyla “ince ayar” yapılabilir.

Dedektörün hassasiyeti, dedektörün kurulacağı ortama uyacak şekilde uygulama esnekliği sağlayarak %25 ile %50 arasında karartmaya ayarlanabilir. Dört sabit değerli alarm eşiklerine ek olarak, ortamdaki değişiklikleri otomatik olarak telafi eden ve bilinen bir hassasiyet aralığında kalan istenmeyen alarmlara neden olan iki değişken eşik vardır. Optik yüzeyin kirlenmesinden kaynaklanan ışının uzun süreli sinyal azalması. Dedektör hizalama için dikey ve yatay olarak 10°’ye kadar ayarlanabilir. Daha fazla açısal ayarın gerekli olduğu durumlarda, çoklu montaj aksesuarı, dedektörün tavana monte edildiğinde 28° dikey ve 360​° yatay veya duvara monte edildiğinde 23° dikey ve 90° yatay hareket etmesini sağlar.

Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör Özellikleri

 • Birleşik verici ve alıcı ünitesi
 • 10 metre ile 100 metre arası menzil ayarlayabilme
 • 4 x sabit hassasiyet seviyeleri
 • 2 x otomatik değişken hassasiyet modu
 • Kızılötesi ışık spektrumunda çalışır
 • Işın hizalamaya yardımcı olmak için sayısal göstergeler
 • Bekleme, arıza ve alarm LED göstergeleri görünür önden ve alttan
 • ± 10 ° yatay ve dikey ışın hizalama
 • Otomatik sapma telafisi
 • Döngü gücüyle çalışır
 • EN54-12’ye uygundur
 • Uzatılmış Garanti

Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör Bağlantı Şeması

Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör Aksesuarları

Honeywell BEAM-LRK – Uzun Menzilli reflektör kiti (70 – 100mrange). 3 adet 200 x 230 mm.
Honeywell BEAM-MMK – İlave montaj ayarlı tavana veya duvara montaj için çoklu montaj aksesuarı. BEAMSMK ayrıca gerekli
Honeywell BEAM-SMK – Yüzeye Montaj Aksesuar

Ek bilgi

Specification: Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör

Marka
Çalışma Mesafesi 10 ila 100 metre arası*

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Honeywell MI-LPB2-S2I Işın Tipi Beam Dedektör”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0