Teknim Elektronik Güvenlik Sistemleri

Teknim Marka Elektronik Güvenlik Sistemlerine ait yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri ve geçiş kontrol sistemlerine ait ürünleri en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

  • Tüm Ürünler
  • Favori Ürünler
  • Populer Ürünler
  • En Çok Oy Alanlar
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Teknim TFP-404 Yangın Alarm Paneli
Sale
Teknim TFP-404 Konvansiyonel Yangın Alarm Paneli küçük ölçekli işletmeler ve binaların ortak alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış 4 bölgeli konvansiyonel yangın alarm panelidir.
TEKNİM ve bünyesinde yer aldığı, 28 yıldır elektronik güvenlik sektöründe faaliyet gösteren BİLGİ ELEKTRONİK ‘in tarihi, aslında bir ölçüde Türkiye Elektronik Güvenlik sektörünün tarihi demektir.

TEKNİM, 2002 yılında BİLGİ ELEKTRONIK A.Ş bünyesinde oluşturulan AR-GE bölümünün özgün olarak tasarladığı Türkiye’nin ilk hırsız alarm sistemleri’nin markası olarak 2003 yılından bu yana elektronik güvenlik sektörün de varlığını sürdürmektedir. Sektörün ihtiyacından dolayı da 2008 yılından bu yana Konvansiyonel Yangın Alarm Sistemi üretmeye başlamış ve bunu tamamen kendi protokolünü oluşturduğu Akıllı Adresli yangın alarm sistemleri takip etmiştir. TEKNİM ( alarm sistemleri, ev alarm sistemi, işyeri güvenlik sistemleri), ilk ürünlerinin satışa sunulduğu 2003 yılından bu yana gerek Türkiye’ de gerekse ihraç edildiği 30’u aşkın ülkede kullanılan yaklaşık 140.000’i aşkın Hırsız Alarm Sistemi ve Yangın Alarm Sistemi ile on binlerce kullanıcıya başarı ile hizmet etmektedir. İlk günden bu yana TEKNIM’in, daha büyüyen AR-GE imkanları ile daha kaliteli ve daha gelişmiş yerli ürün tasarlama, yerli ürün üretme, memnun kullanıcılar ve teknisyenler yaratma hedefi kesintisiz devam etmiştir. Halen tamamı Türk mühendis ve teknisyenlerince geliştirilen ve üretilen özgün;

Teknim Elektronik Ürünleri

  • Akıllı Adresli Yangın Alarm Sistemleri
  • Konvansiyonel Yangın Alarm Sitemleri
  • Hırsız Alarm Sistemleri
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0