Honeywell Optik Duman Dedektörü – HM/PSE

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 41% HONEYWELL HM-PSE Optik Duman Dedektörü
Add your review
Honeywell Optik Duman Dedektörü – HM/PSE
$32.00 $19.00

Honeywell HM/PSE Optik duman dedektörü yüksek duyarlılık, azaltılmış böcek ve toz girişinden kaynaklanan toza ve yanlış alarmlara duyarlıdır. Eklenti ünitesi, gelişmiş işleme devresi kullanır. Geçici çevreyi ortadan kaldırmak için yumuşatma filtreleri içerir.

Honeywell Optik Duman Dedektörü – HM/PSE
Honeywell Optik Duman Dedektörü – HM/PSE

$32.00 $19.00

Açıklama

Honeywell Morley-IAS HM Serisi dedektörler modern donanımlara ve gelişmiş yazılımı sayesinde teknolojiye çok çabuk ayak uyduran bir dedektördür. Gelişmiş optik hazne tasarımının daha verimli olduğu kapsamlı testlerde kanıtlanmıştır. Toz ve böceklerden kaynaklanan yanlış alarma karşı hassastır ve hataya karşı daha az hassastır.

Honeywell optik duman dedektör – Kapsamlı hidrodinamik modelleme ile daha yüksek verimliliği doğrulanmıştır. Büyük ölçekli entegrasyon tam otomatik yüzeye montaj PCB ile elektronik montaj, imalat yoluyla yerinde test ile birleştiğinde süreç, tamamen yeni bir bileşik ile birlikte lazer PCB kesme plastik gelişmiş kalite ve güvenilirlik sunar.Tüm dedektörler çevre dostudur ve WEEE ve RoHS’yi karşılar kullanım ömrü sonunda elden çıkarma maliyetlerini en aza indiren yasal gerekliliklere sahiptir.

Honeywell HM/PSE ailesi 4 adet algılama cihazından oluşur. Bunlardan iki tanesi ısı dedektörü (sabit 58 ° ve artış hızı), optik duman ve foto-termal çoklu sensör dedektörlerdir. Dedektör tabanı kurulum işlemini kolay ve hızlı hale getirir. Bu sensörler açık alan koruması için tasarlanmıştır ve yalnızca uyumlu bir mülkiyet kullanan yangın alarm panellerine bağlanırlar. İzleme ve kontrol için iletişim protokolü (DXc panelleri)

Honeywell Optik Duman Dedektörü Özellikleri

Honeywell HM/PSE Optik duman dedektörü yüksek duyarlılık, azaltılmış böcek ve toz girişinden kaynaklanan toza ve yanlış alarmlara duyarlıdır. Eklenti ünitesi, gelişmiş işleme devresi kullanır. Geçici çevreyi ortadan kaldırmak için yumuşatma filtreleri içerir. İstenmeyen alarmlara neden olabilecek gürültü koşulları. Cihazlar gömülü yazılım ile yönetilir yanlış alarmlara karşı direnci daha da artıran ve algılama hızını artıran karmaşık algoritmalar çalıştırmak. HM/PSE optik duman dedektörü, iki adet entegre kırmızı LED’e sahiptir. cihaz durumunun 360 ° yerel görsel gösterimini sağlar.

 

Ek bilgi

Specification: Honeywell Optik Duman Dedektörü – HM/PSE

Çalışma Voltajı DC 15~32V
Max. Bekleme Akımı 200µA @ DC 24V (Led blink hariç)
LED Akımı 300µA @ DC 24V (Led blink aktif)
Yedek Çıkış 3,5 mA @ DC 24V
Uzak Çıkış Voltajı DC 22,5V @ DC 24V input
Uzak Çıkış Akımı 10,8 mA @ DC 24V
Çalışma Sıcaklığı -30°C ~ 70°C
Nem Oranı 10% ~ 93% (Yoğuşmasız)
Ebatlar Ø:102 mm H: 52 mm (MI/B501AP/IV ile)
Ağırlık 97 Gram
Max. Kablo Ölçüsü 2,5 mm²
Materyal PC/ABS
Renk Fildişi
Marka

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Honeywell Optik Duman Dedektörü – HM/PSE”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0