Honeywell HM/RHSE Isı Artış Dedektörü

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Honeywell HM-PTSE Duman ve Isı Dedektörü
Honeywell HM/RHSE Isı Artış Dedektörü
$42.45 $25.37
Montaj ve Proje Fiyatlandırması için bizi arayabilirsiniz. 0262 606 0 150

Honeywell HM/RHSE Isı Artış Dedektörü, bulunan ortamda ki sıcaklığın ani artışlarında devreye giren ve 58 derece üzerine çıktığında alarm paneline bilgi gönderen son derece kullanışlı bir ısı dedektörüdür.

Honeywell HM/RHSE Isı Artış Dedektörü
Honeywell HM/RHSE Isı Artış Dedektörü

$42.45 $25.37

Açıklama

Honeywell HM/RHSE Isı Artış Dedektörü, bulunan ortamda ki sıcaklığın ani artışlarında devreye giren ve 58 derece üzerine çıktığında alarm paneline bilgi gönderen son derece kullanışlı bir ısı dedektörüdür.

Yanlış alarmı engellemek için gelişmiş protokol ve düzeltici filtre kullanır. Onluk rotary anahtarlama ile basit ve kolay adreleme yapabilirsiniz.Analog adresli iletişim protokolunu kullanarak yüksek maliyetlerden korur. 360 ° görünürlük için çift entegre LED desteği bulunmaktadır. EN54-7 ve EN54-5 standartlarına uygun üretilmiştir. LPCB onayı bulunmaktadır. Çevre dostu – RoHS mevzuatıyla uyumludur.

Ek bilgi

Specification: Honeywell HM/RHSE Isı Artış Dedektörü

Çalışma Voltajı DC 15~32V
Max. Bekleme Akımı 200µA @ DC 24V (Led blink hariç)
Led Akımı 300µA @ DC 24V (Led blink aktif)
Yedek Çıkış 3,5 mA @ DC 24V
Uzak Çıkış Voltajı DC 22,5V @ DC 24V input
Uzak Çıkış Akımı 10,8 mA @ DC 24V
Çalışma Sıcaklığı -30°C ~ 70°C
Nem Oranı 10% ~ 93% (Yoğuşmasız)
Ebatlar Ø:102 mm H: 61 mm (MI/B501AP/IV ile)
Ağırlık 88 Gram
Max. Kablo Ölçüsü 2,5 mm²
Materyal PC/ABS
Renk Fildişi
Marka

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Honeywell HM/RHSE Isı Artış Dedektörü”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0