Honeywell HED2PER3

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 24% Honeywell HED2PER3
Add your review
Honeywell HED2PER3
$216.54 $163.50

Honeywell HED2PER3, 2.8 mm geniş açılı lense sahip 2.0 megapiksel ip dome kameradır. İç ortamlarda kullanılır. Poe özelliği mevcut, aynı zamanda 12V DC ile de çalıştırabilirsiniz.

Açıklama

Honeywell HED2PER3, iç ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ip dome kameradır. Hoeywell’in marka bilinirliği hakkında zaten bir şüphemiz yok. Şimdi size 2.0 megapiksel ip dome kameradan bahsetmek istiyorum.

Üzerinde 2.8 mm’lik bir lens ile bizlere oldukça bir geniş sağlamaktadır. Sıkıştırma formatı olarak H.264, H.264+, H.265 ve H.265+ teknolojilerini kullanır. ONVİF desteği olan bu ip kamera, mevcut kayıt cihazınız desteklediği sıkıştırma formatlarının tamamını destekleyeceği için size ek bir maliyet oluşturmayacaktır.

IP66 Korunma sınıfında yer alan HED2PER3 25 metre gece görüş mesafesine sahiptir. Bunu üzerinde bulunan Smart IR teknolojisine borçludur. Kamera gizliliğe önem vermesi için 4 alan maskelenecek şekilde yazılıma entegre edilmiştir. İsterseniz sadece 4 alanda hareket algılama yapabilirsiniz.

HED2PER3 12V DC ile çalıştığı gibi aynı zamanda POE olarak çalışabiliyor.

Honeywell HED2PER3 ÖlçüleriHoneywell HED2PER3

Ek bilgi

Specification: Honeywell HED2PER3

Marka
Kamera Çözünürlüğü
WDR Digital (DWDR)
Gece Görüş Mesafesi 20 Metre
Koruma Sınıfı IP66
Lens Tipi Sabit Lens
Lens 2.8 mm
Video Sıkıştırma H.264, H.265, Ultra H265
Sensor 1/3" CMOS
Sistem Türü
Güç Kaynağı 12 V DC / POE
Protokol IPv4/v6, TCP/IP, UDP, RTP, RTSP, RTCP, HTTP, HTTPS, SSL, FTP, SMTP, DHCP, PPPoE, UPnP, SNMP v2/v3, Bonjour, DNS, DDNS, IEEE 802.1X, QoS, NTP
Güç Tüketimi 0-5 W ( maksimum 4.1W)
Onvif Evet

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Honeywell HED2PER3”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0