Honeywell DXc2 2 Loop Genişleme Kartı

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Honeywell DXc2 2 Loop Genişleme Kartı
Add your review
Honeywell DXc2 2 Loop Genişleme Kartı
$738.00 $376.00

Honeywell DXc2 2 Loop Genişleme Kartı sisteminizde bir değişiklik yapmadan ekipman sayınızı artırabileceğiniz bir üründür. Sadece DXc2 panellerde çalışır.

Honeywell DXc2 2 Loop Genişleme Kartı
Honeywell DXc2 2 Loop Genişleme Kartı

$738.00 $376.00

Açıklama

Honeywell DXc2 paneller için kullanılan loop genişletme kartıdır. Honeywell DXc2 2 Loop Genişleme Kartı ile sisteminizde bulunan ekipman sayısı 396 adet dedektör ve 396 adet modül olacaktır. Ürünün herhangi bir spesifik ayarı yoktur. Tak çalıştır olarak çalışmaktadır.

Önemli Uyarı
Bu Loop genişletme kartı sadece Honeywell DXc2 yangın algılama panellerinde çalışır.

Ek bilgi

Specification: Honeywell DXc2 2 Loop Genişleme Kartı

Marka
Loop Sayısı 2 Adet
Bağlanabilir Dedektör Sayısı Maksimum 396 Adet
Bağlanabilir Modül sayısı Maksimum 396 Adet
Ürün Kodu 795-111

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Honeywell DXc2 2 Loop Genişleme Kartı”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0