Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel
Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel
$1,242.35 $776.00
Ürünü satın almadan önce detaylı bilgi için 0262 606 01 50 arayınız.

Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel, morley serisi yangın algılama sistemlerinde panelleri uzaktan kontrol etmek  ve müdehale etmek için kullanılan yardımcı paneldir.

Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel
Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel

$1,242.35 $776.00

Açıklama

Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel, Morley-IAS akıllı çok protokollü yangın algılama kontrol panelleri için uzaktan kontrol üniteleridir. Tekrarlayıcı paneller, yangın algılama kontrol panelinin çalışması için bir uzantı sağlar. Sadece göstergeli ve kontrolsüz pasif veya hem kontrol hem de göstergelerle vardır. Her ikisi de 80 karakterli LCD ekranı ve 7 LED durum göstergesini kullanarak kontrol panelinin çalışma durumunu gösterir.

Genel durum göstergelerine ek olarak Aktif tekrarlayıcı, kontrol fonksiyonları için anahtarla çalıştırılan “Erişim Etkin” anahtarı ile donatılmıştır. Sistem Sıfırlama, Sessize Alma, Kabul Etme, Sesli Alarmlar, Alarmları Susturma / Yeniden Seslendirme ve Kendi Kendini Test için ayrı düğmeler ile donatılmıştır. Böylece, kontrol fonksiyonlarının kurulumun etrafındaki stratejik konumlarda kopyalanmasını sağlar. Aktif tekrarlayıcı, operatör kontrol düğmelerinin, tuş anahtarının ve ekran göstergelerinin işlevselliğini test etmek için önceden belirlenmiş bir sıra boyunca rehberlik eden entegre bir kendi kendine test dizisi içerir.

Morley IAS yangın algılama panellerine maksimum Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel 31 adet bağlanabilir. Yangın alarmı kontrol paneli, kendisi ile tekrarlayıcı arasındaki bağlantıyı denetler, kabloların bütünlüğünü kanıtlar ve hem tekrarlayıcı hem de yangın alarm kontrol panelindeki arızaları gösterir. Tekrarlayıcının çalışması için + 24 Vdc (nominal) harici güç kaynağı gerekir. Güç, kontrol panelinin yardımcı kaynağından veya herhangi bir başka uygun dc güç kaynağından alınabilir.

Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel Özellikleri

  • Tüm Morley-IAS akıllı çok protokollü yangın alarm kontrol panelleriyle uyumludur
  • RS485 çevre veri yoluna bağlanır
  • Aktif veya Pasif seçenekler
  • Arkadan aydınlatmalı ayarlanabilir alfanümerik ekran
  • Genel durum LED’leri
  • Sistem sıfırlama, kabul etme, sessize alma, alarmları sessize alma ve kendi kendini test etme kontrolleri (yalnızca aktif tekrarlayıcı)
  • Aktif tekrarlayıcıda “Erişim Etkin” tuş anahtarı

Ek bilgi

Specification: Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel

Marka
Part No 709-601-001
Boyutlar 165 x 254 x 50
Ağırlık 1.7 KG
Çalışma Sıcaklığı +5°C ve +45°C
Nem Aralığı 5% - 95% (Yoğuşmasız)
Çalışma Gerilimi 18 / 32 Vdc
Çalışma Akımı 90mA (Sessiz) 120m (Alarm)
Kablo Kesiti Maksimum 2,5mm
Led Göstergeler Yangın Alarmı Sistem Arızası Devre Dışı Bırak Kabul Et Sustur Güç İletişim Kayıp
Kullanıcı Kontrolleri Keyswitch etkin Sistem Sıfırlama Sesli Alarm/Susturma / Resound Sessize Alma Kabul Etme ve Kendi Kendine Test

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Honeywell DxC Aktif Tekrarlayıcı Panel”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0