Hikvision DS-2CE12DF0T-F

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
En iyi fiyat Hikvision DS-2CE12DF0T-F
Add your review
Hikvision DS-2CE12DF0T-F
$97.00
  • 2.0 Megapiksel (1080p)
  • 40 Metre Gece Görüş
  • ColorVu Serisi
  • En Uygun Fiyat

Açıklama

Hikvision DS-2CE12DF0T-F Dış ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış 2.0 Megapiksel çözünürlüğe sahip HDCVI Güvenlik Kamerasıdır. Hikvision markasının yeni ürünlerinde kullandığı ColorVu teknolojisi ile güvenlik kameraları artık geceleri renkli görüntüye sahip olmaktadır.

Hikvision DS-2CE12DF0T-F Özellikleri

Hikvision DS-2CE12DF0T-F Colorvu teknolojisi kullanılmış 40 metre gece görüş mesafesine sahip üzerinde 3.6mm lens ile gelen güvenlik kamerasıdır. Ürünün 2.8, 3.6 ve 6.0 mm lens aralığında üretimi yapılmaktadır. Sadece HDCVI kayıt cihazları için değil 4in1 olarak üretilen Hikvision DS-2CE12DF0T-F kamerayı AHD ve HDCVI protokollerini destekleyen cihazlarda da sorunsuz kullanabilirsiniz.

Dış kasa olarak metal malzeme kullanılan Hikvision DS-2CE12DF0T-F 194.2mm X 78mm X 74.5mm ölçülerine sahiptir.IP67 Koruma sınıfına sahip bu ürün maksimum 4W enerji tüketimi yapmaktadır.

Ek bilgi

Specification: Hikvision DS-2CE12DF0T-F

Marka
Kamera Çözünürlüğü
Gece Görüş Mesafesi 40 Metre
Sistem Türü , ,
Koruma Sınıfı IP67
Onvif Evet
Ses Çıkışı Desteklenmiyor
Micro SD Kart Özelliği Yok
Lens Tipi 2.8 mm (Geniş Açı), 3.6mm
Ses Girişi Desteklemiyor

Videos

Videos: Hikvision DS-2CE12DF0T-F

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Hikvision DS-2CE12DF0T-F”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0