Dahua NVR2104HS-4KS2

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 35% Dahua NVR2104HS-4KS2
Add your review

Dahua NVR2000-4KS2 – 4 Kanal NVR Kayıt Cihazı, 8 MP görüntü kalitesine kadar destekler. H.265 sıkıştırma teknolojisi ile H.264’e kıyasla % 50’ye varan HDD ve depolama alanı tasarrufu sağlar. Uygun maliyetli ve kurulumu kolay tasarımı sayesinde bu NVR, ev güvenliği, bakkaliye, depo, eğitim ve finans kurumları gibi çok çeşitli uygulamalar için idealdir.

Dahua NVR2104HS-4KS2

$117.00 $76.00

Açıklama

Dahua NVR2104-4KS2 – 4 Kanal NVR Kayıt Cihazı, 8 MP görüntü kalitesine kadar destekler. H.265 sıkıştırma teknolojisi ile H.264’e kıyasla % 50’ye varan HDD ve depolama alanı tasarrufu sağlar. Uygun maliyetli ve kurulumu kolay tasarımı sayesinde bu NVR, ev güvenliği, bakkaliye, depo, eğitim ve finans kurumları gibi çok çeşitli uygulamalar için idealdir. NVR, video yönetim sisteminden (VMS) bağımsız olarak çalışan gözetim sistemleri için mükemmel bir çözüm haline getiren çok sayıda üçüncü taraf cihazla uyumludur. Çoklu kullanıcı erişimini destekleyen ve ONVIF 2.4 protokolüyle uyumlu, IP kameralarla birlikte çalışabilirliği sağlayan açık bir mimariye sahiptir.

Dahua NVR2104HS-4KS2 – 4K Çözünürlük

4K çözünürlük, görüntü işleme teknolojisinde devrim niteliğinde bir atılımdır. 4K, standart HDTV 1080p kameraların dört katı çözünürlük sunar ve üstün görüntü kalitesi ve görüntü ayrıntıları sunar. 4K çözünürlük, geniş alanlardan net videoları görüntülemek veya kaydetmek için büyütülmüş bir sahnenin netliğini iyileştirir.

Dahua NVR2104HS-4KS2 – Yüksek Verimli Video Kodlama (H.265)

H.265 (ITU-T VCEG) video sıkıştırma standardı, aynı video kalitesi seviyesinde iki kat veri sıkıştırma oranı veya aynı bit hızında önemli ölçüde iyileştirilmiş video kalitesi sunar. eski video sıkıştırma teknolojileri. H.265, model karşılaştırmasını ve fark kodlamasını genişleterek, hareket vektörü tahminini ve hareket bölgesi birleştirmeyi geliştirerek ve örnek uyarlamalı ofset filtreleme adı verilen ek bir filtreleme adımını dahil ederek böyle etkileyici bir sıkıştırma sunar.

Dahua NVR2104HS-4KS2 – Otomatik Ağ Yenileme (ANR) Teknolojisi

ANR işlevine sahip Network Kayıt Cihazları, ağ bağlantısı kesildiğinde video verilerini otomatik olarak bir IP kamera SD kartında depolar. Ağın kurtarılmasından sonra NVR, kamerada depolanan video verilerini otomatik olarak alır.

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dahua NVR2104HS-4KS2”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0