Dahua HAC-HFW1500D-0360B

10/10 (Expert Score)
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Add your review

Dahua HAC-HFW1500D-0360B, 5MP Çözünürlüğe sahip HDCVI IR Bullet Güvenlik Kamerasıdır.

  • 5 Megapiksel Çözünürlük
  • 80 Metre Gece Görüş Mesafesi
  • Alüminyum KAsa

 

Açıklama

Dahua HAC-HFW1500D-0360B, 5 MP Çözünürlüğü ve mevcut analog kamera sistemi altyapınızı değiştirmeden HDCVI ile yeniden kullanmanın basitliğini yaşayın. Lite serisi 5MP HDCVI kamera, kompakt bir tasarıma sahiptir ve uygun bir fiyata zengin ayrıntılarla yüksek kaliteli bir görüntü sunar. Çok dilli OSD ve HD/SD değiştirilebilir çıkış ile çeşitli değişken odaklı/sabit lens modelleri sunar. Yapısal esnekliği ve yüksek maliyet performansı, kamerayı KOBİ çözümleri için ideal bir seçim haline getirir.

Dahua HAC-HFW1500D-0360B Ozellikleri

HDCVI teknolojisi, 4 sinyalin aynı anda 1 koaksiyel kablo üzerinden iletilmesini destekler. Yani video, ses*, veri ve güç. Çift yönlü veri aktarımı, HDCVI kameranın kontrol sinyali gönderme veya alarmı tetikleme gibi HCVR ile etkileşime girmesine olanak tanır. Ayrıca, HDCVI teknolojisi, aynı zamanda PoC’yi destekler.

Ses ÖzelliğiBazı HDCVI kamera modelleri için ses girişi mevcuttur.

HDCVI teknolojisi, uzun mesafeli ve gerçek zamanlı iletimi herhangi bir kayıp olmaksızın garanti eder. Koaksiyel kablo aracılığıyla 5 MP HD video için 700 m’ye kadar ve Cat6 ile 300 m’ye kadar destekler.

Test DetaylarıGerçek sonuçlar, Dahua’nın test laboratuvarında gerçek sahne testi ile doğrulanmıştır.

HDCVI teknolojisi, geleneksel analog gözetim sisteminden doğan basitlik özelliği üzerine geliştirilmiştir. Yatırımlarınızı koruması ve altyapı maliyetinizi düşürmek için en iyi seçim haline getirir. HDCVI sistemi, mevcut koaksiyel kabloları değiştirmeden geleneksel analog sistemini sorunsuz bir şekilde yükseltebilir. Tak ve çalıştır yaklaşımı, bir ağı yapılandırma zahmeti olmadan tam HD video gözetimini mümkün kılar.

Kamera, en iyi düşük ışık performansı için dizi LED IR aydınlatma ile tasarlanmıştır. Akıllı IR, düşük aydınlatma altında siyah beyaz görüntüde parlaklık tekdüzeliği sağlayan bir teknolojidir. Dahua’nın benzersiz Akıllı IR’si, bir nesnenin mesafesini telafi etmek için kameranın kızılötesi LED’lerinin yoğunluğunu ayarlar ve nesne kameraya yaklaştıkça IR LED’lerin görüntüleri aşırı pozlamasını önler.

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dahua HAC-HFW1500D-0360B”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0