Dahua HAC-B1A21-0360B

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo DAhua HAC-B1A21-0360B
Add your review
Dahua HAC-B1A21-0360B
$31.00 $22.00

Dahua HAC-B1A21-0360B 2.0 Mp Bullet Kamera, 1/2.7″ Cmos Sensöre Sahip HDCVI Kameradır. 3.6mm Lens ile gelen Dahua HAC-B1A21-0360B Bullet Kamera aynı zamanda 4in1 teknolojisi sağlamaktadır. Bu kamerası, analog kayıt cihazlarında da kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. IP67 Koruma sınıfında olan Dahua HAC-B1A21-0360B Plastik kasa tasarımına sahiptir.

Açıklama

Dahua HAC-B1A21-0360B 2.0 Mp Bullet Kamera, 1/2.7″ Cmos Sensöre Sahip HDCVI Kameradır. 3.6mm Lens ile gelen Dahua HAC-B1A21-0360B Bullet Kamera aynı zamanda 4in1 teknolojisi sağlamaktadır. Bu kamerası, analog kayıt cihazlarında da kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. IP67 Koruma sınıfında olan Dahua HAC-B1A21-0360B Plastik kasa tasarımına sahiptir.

Dahua HAC-B1A21-0360B – Sistem Özellikleri

Dahua HAC-B1A21-0360B ile 1080P Full HD görüntü kalistesini kablolama altyapısında değişiklik yapmadan kullanmamın zevkini yaşayın. Cooper serisi 1080P HDCVI kamera, kompakt bir tasarıma sahiptir ve uygun bir fiyata yüksek kaliteli bir görüntü sunar. Çok dilli OSD ve HD / SD değiştirilebilir çıkış ile çeşitli değişken odaklı / sabit lens modelleri sunar. Yapısal esnekliği ve yüksek maliyet performansı, kamerayı KOBİ çözümleri için ideal bir seçim haline getirir.

Dahua HAC-B1A21-0360B – Fonksiyonlar

1 Koaksiyel Kablo üzerinde 4 Sinyal HDCVI teknolojisi, aynı anda 1 koaksiyel kablo üzerinden 4 sinyalin iletilmesini destekler. Yani video, ses, veri ve güç. Çift yönlü veri aktarımı, HDCVI kameranın kontrol sinyali gönderme veya alarmı tetikleme gibi HCVR ile etkileşime girmesine olanak tanır. Ayrıca, HDCVI teknolojisi, inşaat esnekliği için PoC’yi destekler.
* Bazı HDCVI kamera modelleri için ses girişi mevcuttur.

Uzun Mesafelere Görüntü Aktarma

HDCVI teknolojisi, kayıpsız olarak uzun mesafelerde gerçek zamanlı aktarımı garanti eder.

  •  800m (1080P) – (Koaksiyel kablo )
  • 1200m (720P) – (Koaksiyel kablo )
  • 300m (1080P) – ( UTP Kablo )
  • 450m (720P) – ( UTP Kablo )

HDCVI teknolojisi, geleneksel analog gözetim sisteminden doğan basitlik özelliğini miras alır ve kendisini yatırım koruması için en iyi seçim haline getirir. HDCVI sistemi, mevcut koaksiyel kabloları değiştirmeden geleneksel analog sistemini sorunsuz bir şekilde yükseltebilir. Tak ve çalıştır yaklaşımı, bir ağı yapılandırma zahmeti olmadan tam HD video gözetimi sağlar.

Kamera, en iyi düşük ışık performansı için mikrokristalin LED IR aydınlatması ile tasarlanmıştır. Akıllı IR, düşük aydınlatma altında siyah beyaz görüntüde parlaklık tek düzeliği sağlayan bir teknolojidir. Dahua’nın benzersiz Akıllı IR’si, bir nesnenin mesafesini telafi etmek için kameranın kızılötesi LED’lerinin yoğunluğunu ayarlar ve nesne kameraya yaklaştıkça IR LED’lerin görüntüleri aşırı pozlamasını önler.

Kamera, HDCVI, CVBS ve piyasadaki diğer iki yaygın HD analog formatı dahil olmak üzere birden fazla video formatını destekler. Dört format, OSD menüsünden veya PFM820 (UTC kontrolörü) ile değiştirilebilir. Bu özellik, kameranın yalnızca HCVR’lerle değil, aynı zamanda çoğu son kullanıcının mevcut HD / SD DVR’leriyle de uyumlu olmasını sağlar.

OSD menüsü, farklı izleme sahnelerinin gereksinimlerini karşılamak için birden fazla görüntü ayarı ve işlev ayarı sağlar. OSD menüsü, arka ışık modu, gündüz / gece, beyaz dengesi, gizlilik maskesi ve hareket algılama gibi yapılandırmaları içerir. Kamera OSD menüsü için Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça ve Lehçe olmak üzere 11 dili desteklemektedir.

Kameranın olağanüstü güvenilirliği, sağlam tasarımı sayesinde emsalsizdir. Kamera, IP67 sıralamasına sahip suya ve toza karşı korumalıdır, bu da onu iç ve dış ortamlar için uygun hale getirir.

-40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila + 140 ° F) çalışma sıcaklığı aralığı ile kamera aşırı sıcak ortamlar için tasarlanmıştır. ±% 30 giriş voltajı toleransını destekleyen bu kamera, en dengesiz güç kaynağı koşullarına bile uygundur.

4KV yıldırım derecesi, kameraya ve yapısına karşı yıldırımın etkilerinden koruma sağlar.

Ek bilgi

Specification: Dahua HAC-B1A21-0360B

Marka
Kamera Çözünürlüğü
Gece Görüş Mesafesi 20 Metre
Sistem Türü
Koruma Sınıfı IP67

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dahua HAC-B1A21-0360B”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0