Dahua EZ-IP IPC-B2A20-VF

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Dahua EZ-IP IPC-B2A20-VF
Add your review
Dahua EZ-IP IPC-B2A20-VF
$146.00 $79.00
Kargo Süresi : En Geç 48 saat içinde kargo

Dahua EZ-IP IPC-B2A20-VF 2.0 megapiksel çözünürlüğe sahip 2.7~12mm lens ile üretilen bir ip kameradır. H.264 ve H264+ sıkıştırma desteği olan bu kamera 60 metre gece görüş mesafesi sunmaktadır. Özellikleri arasında en dikkat çeken kısım ise, Micro SD kart desteğidir.

Dahua EZ-IP IPC-B2A20-VF

$146.00 $79.00

Açıklama

Dahua EZ-IP IPC-B2A20-VF 2.0 megapiksel çözünürlüğe sahip 2.7~12mm lens ile üretilen bir ip kameradır. H.264 ve H264+ sıkıştırma desteği olan bu kamera 60 metre gece görüş mesafesi sunmaktadır. Özellikleri arasında en dikkat çeken kısım ise, Micro SD kart desteğidir. Dahua EZ-IP IPC-B2A20-VF ip kamera maksimum 128 GB kart desteği sunmaktadır. Poe desteğinin yanı sıra 3DNR desteği de sunmaktadır. Bu ürün tam bir fiyat/performans ürünüdür.

Dahua EZ-IP IPC-B2A20-VF Özellikleri

Varifocal Lens
Varifocal Lens

Zoom&Fokus Lens ile donatılmış VGuard IP kameralar, parklar, otoyollar, limanlar gibi ortamlarda uzun mesafelerde dahi güvenlik açığı bırakmaz.


Poe Desteği
Poe Desteği

Dahili PoE ile güç kaynağına ihtiyaç duymadan çalışır. Böylece sizi ilave iş yükünden kurtarır.


onvif
Onvif Desteği

Onvif protokolünü destekleyen ürün aileleri ile birlikte çalışabilir.


Gece Görüş
40 Metre Gece Görüş

40 metre gece görüşüyle en karanlık ortamlarda bile tüm detayları görmenizi sağlayar. Benzersiz aydınlatma performansına sahip yeni teknoloji SMD ledler kullanır.


Dual Stream
DUAL Stream

Canlı görüntüleme ve kayıt yaparken en iyi görüntüyü sunan ana akışı, kayıt cihazınızın bölünmüş ekranında alt akışı kullanır.


Hareket Algılama
Hareket Algılama

Görüntü üzerinde hareket alanları belirleyerek, hareket eden nesneleri algılayın ve sadece hareket durumundaki görüntüleri kaydedin.

Ek bilgi

Specification: Dahua EZ-IP IPC-B2A20-VF

Video Sıkıştırma H.264, H264+
Sistem Türü Kablolu
Onvif Evet
Micro SD Kart Özelliği (maksimum 128 GB)
Koruma Sınıfı IP67
Gece Görüş Mesafesi 30 Metre
Sistem Türü
Marka
Lens Tipi 2.7-12mm, Varifocal Lens

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dahua EZ-IP IPC-B2A20-VF”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0