Dahua EZ-IP IPC-B1B20

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 38% Dahua-EZ-IP-PC-B1B20
Add your review

Dünyaca ünlü elektronik güvenlik sistemleri üretici olan Dahua markasının alt markası olan EZ-IP ürün yelpazesi arasında yer alan EZ-IP PC-B1B20 2.0 megapiksel çözünürlüğe sahip mini bullet ip kameradır. Üzerinde bulunan 2.8 mm lens ile size geniş açılar sunarak gözetlenmesi gereken alanda kör nokta bırakmaz.

Açıklama

Dünyaca ünlü elektronik güvenlik sistemleri üretici olan Dahua markasının alt markası olan EZ-IP ürün yelpazesi arasında yer alan EZ-IP PC-B1B20 2.0 megapiksel çözünürlüğe sahip mini bullet ip kameradır. Üzerinde bulunan 2.8 mm lens ile size geniş açılar sunarak gözetlenmesi gereken alanda kör nokta bırakmaz.
H264+ ve H265+ teknolojisi ile gelen EZ-IP PC-B1B20 bu özelliği ile depolama alanlarında sizlere %70 tasarruf sağlar. 30 metre gece görüş mesafesi, POE desteği ve IP67 standartları bu ip kameranın diğer özelliklerindendir.
Hareket Algılama

Sanal Sınır
Sanal Sınır

Tek videoda İster bir ister dört farklı sanal sınır çizin, çift yönlü araç ve kişi geçişlerinde anlık alarm aksiyonları oluşturun.

Koşma Algılama
Koşma Algılama

Kalabalık ortamlarda aniden hızlanan veya koşan kişileri analiz edin. Belirlediğiniz bölgelerde koşma algılama tanımlayın ve alarm aksiyonları alın.

Yasak Bölge
Yasak Bölge

Park yapılmasını veya içerisinde bulunulmasını istemediğiniz bölgeleri belirleyin, anlık alarm aksiyonları ile bölgelerinizi kontrol altına alın.

Bölge Girişi
Bölge Giriş

Kolayca geometrik bölgeler oluşturun, belirlediğiniz bölgeye giriş olduğunda anlık alarm aksiyonları alın.

Ek bilgi

Specification: Dahua EZ-IP IPC-B1B20

Marka
Lens Tipi 2.8 mm (Geniş Açı), Sabit Lens
Kamera Çözünürlüğü
Gece Görüş Mesafesi 30 Metre
Video Sıkıştırma H264+, H265+
Sistem Türü Kablolu
Onvif Evet
Ses Girişi Desteklemiyor
Ses Çıkışı Desteklenmiyor
Network Protokol 10/100M Base-TX Ethernet
Micro SD Kart Özelliği Yok
Koruma Sınıfı IP67
Sistem Türü
Çalışma Sıcaklığı - 30°C ~ 60°C

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dahua EZ-IP IPC-B1B20”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0