Ajax StreetSiren

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Ajax StreetSiren
Add your review
Ajax StreetSiren
$180.00 $135.00

Ajax StreetSiren kablosuz dış mekan sireni görsel ve sesli alarm bildirimi için tasarlanmıştır. Alarm verildiğinde, Ajax Hub Akıllı Alarm Merkezi sirene kablosuz bir sinyal gönderir. Merkezden bir alarm aldıktan sonra, siren tetiklenir ve bir alarm çalar.

Ajax StreetSiren

$180.00 $135.00

Açıklama

ajax streetsiren

Toz, dolu ve sağnak yağmurlara karşı dayanıklıdır. -25 ° C sıcaklıkta çalışır

Sahteciliği önlemek için, HUB ile arasında kimlik doğrulaması yapar.

Pil değiştirmeden kesintisiz 5 yıla kadar çalışma garantisi. 12V DC ile beslenebilir.

StreetSiren, dışarıdan oluşabilecek kurcalamalara karşı sabotaj koruması vardır.

AJAX StreetSiren dış mekanlarda kullanılmak üzere üretilmiş su geçirmeyen harici sirendir. Bu sirenin menzili, açık alanda Ajax HUB’dan 1500 metredir. Ajax Hareket Dedektörlerinden biri veya diğer bağlı cihazlardan biri bir şey algılar algılamaz akustik bir sinyal duyulmalı ve bu siren buna dikkat edecektir. StreetSiren‘in ses seviyesi, 1 metrelik bir mesafede 85 ila 113 desibel arasında 3 konumda ayarlanabilir. Alarm süresi 3 ile 180 saniye arasında ayarlanabilir. Ayrıca, birçok dedektör bir giriş veya çıkış gecikmesi ayarlamanıza izin verir. Bu gecikme süresi boyunca, giriş / çıkış zamanının başladığını onaylamak için birden fazla oturum açarsanız bağlı sirenlerin veya sirenlerin ses çıkarmasını seçebilirsiniz. Bu bip seslerini 3 konumda da ayarlayabilirsiniz. Bu dış mekan sireni için değil, yalnızca iç mekan sireni için olası anahtarlama gecikmesinin bip sesini ayarlamanızı öneririz.

Bir alarm sırasında maksimum dikkat için bir açık hava sirenini bir kapalı sirenle birlikte kullanmanızı öneririz. Belirtildiği gibi, bir alarmın hemen çalmasını veya geciktirilmesinin programlanmasında seçim yapabilirsiniz. Dış mekan sireninin hacmi göz önüne alındığında, bir dedektör bir şey tespit ederse hemen tüm caddeyi uyandırmak istemediğiniz durumları hayal edebiliriz. Ancak gerçek bir acil durumda bu mümkündür. Acil bir durumda, Ajax uygulaması ve manuel verici aracılığıyla panik düğmesine basmak da mümkündür. Tüm sirenler gürültü çıkarır ve Ajax uygulamasının yüklü olduğu tüm telefonlar bu işlem hakkında bir bildirim alır. Bu şekilde, tüm aile üyeleri her zaman panik durumunun farkındadır.

ajax streensiren

Ajax StreetSiren

Ajax StreetSiren beyaz kablosuz dış mekan sireni görsel ve sesli alarm bildirimi için tasarlanmıştır. Alarm verildiğinde, Ajax Hub Akıllı Alarm Merkezi sirene kablosuz bir sinyal gönderir. Merkezden bir alarm aldıktan sonra, siren tetiklenir ve bir alarm çalar.

Ajax StreetSiren Özellikleri

Özellikleri

 • Ajax Hub ile 1500 metreye kadar mesafeden iletişimde kalır.
 • Bildirimin ses zamanını ve ses seviyesini kontrol etme yeteneği (85-113 dB);
 • Kasayı sökmeden SmartBracket montajı kullanarak sensörün montajı.
 • 12V DC kaynağı veya dahili pillerle çalışır.
 • Bekleme akımı 70 μA (36 saniyelik bir yoklama süresi ile).
 • Alarm modunda maksimum akım 1,45 A (maks. Ses Seviyesi).
 • Maksimum güç tüketimi: pillerden – 4,35 W, harici bir 12V kaynağından – 13,5 W
 • Pili değiştirmeden güç kaynağı – 5 yıla kadar.
 • Pil seviyesini gösterir.
 • Kasanın açılması ve bir dış müdahale ile sökülmesine karşı korunmuştur.
 • 12 saniye frekanslı pinglerle performans kontrolü.
 • Uzaktan iletişim kalite testi.
 • Sistemi devreye alma / devreden çıkarma göstergesi.
 • İOS / Android için bir mobil uygulama kullanılarak kontrol edilir.

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax StreetSiren”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0