Ajax ReX

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Ajax ReX
Ajax ReX
$225.00 $170.00

Ajax ReX, ajax alarm sistemi kurulu bölgelerde dedektörler ile ajax alarm paneli arasındaki mesafeyi ortalama 1500 metre daha artırmak için kullanın kablosuz vericidir.

Açıklama

Ajax Rex, bir tesis içerisinde korunan alanın sınırlarını genişletir ve tüm Ajax cihazlarının menzilini 16 km²’ye çıkarır. Sistem içerisinde bulunan dedektörler, çok katlı bir iş merkezinde, büyük bir işletme veya müstakil binada bulunan Ajax Hub’dan daha uzak mesafelere konumlandırmanıza olanak sağlar. ReX, Ajax güvenlik sisteminde bulunan HUB’ı ve cihazlarını birbirine bağlar, sayısı alarm mesajlarının iletim hızını etkilemeyen sensörlerle çalışmayı destekler. Hub / Hub2 + ReX 99 cihaza kadar bağlanabilir. Hub Plus + ReX – 149 cihazlar. Ajax ReX’in menzili 1800 metreye kadar etkili olmaktadır.

Ajax Hub’a 1 Adet, Ajax Hub2 ve Ajax Hub Plus’a – 5 adet ReX cihazı bağlayabilirsiniz.
ReX cihazı sadece direk olarak HUB’a bağlanır. Rex cihazını bir ReX cihazına bağlayamazsınız.

Ajax Rex

Ajax hub ile rex nasıl kullanılır ?

 

Ajax ReX Özellikleri

Ajax ReX, aslında  Ajax güvenlik sisteminin güvenilirliğini ve hata toleransını yukarı çeker. Rex üzerinden bağlanan sensörler otonom bir grupta birleşir ve bir nedenle rex ile hub bağlantısı kesilirse, sistemin kontrolünü zorlaşır ve alarm sinyallerini alınacağı için sistemdeki sirenler devreye girer.

 • Büyük tesislerde (çok katlı iş merkezi, büyük işletme veya üretim) korunan alanın sınırlarını genişletmenize olanak tanır
 • Ajax sisteminin tüm cihazlarının menzilini 16 km²’ye çıkarır
 • 1800 metreye kadar tekrarlayıcı aralığı
 • OS Malevich tarafından desteklenmektedir
 • Hub / Hub2 + ReX 99 cihaza kadar bağlanabilir
 • Hub Plus + ReX – 149 cihaz bağlanır
 • Hub ile bağlantı kesilirse, sistemin kontrolünü alır.
 • Sensör yoklama süresi: 12-300 saniye
 • Alarmları 0,3 saniyede iletir
 • Bir sinyali susturmaya veya kasayı açmaya çalıştığınızda – alarmın anında bildirilmesi
 • 35 saate kadar pil ömrü için dahili pil
 • Sadece iç mekanlara montaj
 • SmartBracket kullanarak hızlı kurulum, kasanın sökülmesini gerektirmez;
 • İOS / Android mobil uygulamasını veya tarayıcıyı kullanarak bağlanır ve çalışır .

ajax rex teknik özellikleri

Ajax Rex

Ajax Hub ile Rex Arasındaki Mesafe

Ek bilgi

Specification: Ajax ReX

Marka

İnceleme (1)

1 review for Ajax ReX

5.0 out of 5
1
0
0
0
0
Write a review
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating
 1. Metin

  Bu ürün hayat kurtarır.

  Helpful(1) Unhelpful(0)You have already voted this

  Add a review

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Garanti Şartları

  Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

  Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

  Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

  Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

  Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

  Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

  Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

  Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
  Elektronik Güvenlik Sistemleri
  Logo
  Enable registration in settings - general
  Compare items
  • Total (0)
  Compare
  0