Ajax MotionProtect Plus

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Ajax MotionProtect Plus Siyah
Add your review
Ajax MotionProtect Plus
$127.00 $95.00

AJAX MotionProtect Plus‘ta bulunan mikrodalga sensörü, klima, açık pencereler ve perde hareketlerinden kaynaklanan paraziti filtreleyebilir. Standart kızılötesi sensör hareket algıladığında, bu ek sensör açılır. Sensör gerçek kişilerden aynı bir hareket modeli algılarsa, bir alarm sinyali üretilir.

Ajax MotionProtect Plus

$127.00 $95.00

Açıklama

AJAX MotionProtect Plus hareket dedektörü, normal MotionProtect ile tasarım olarak aynıdır. Fakat işlevsel ve özellik bakımından farklı özelliklere sahiptir.

AJAX MotionProtect Plus‘ta bulunan mikrodalga sensörü, klima, açık pencereler ve perde hareketlerinden kaynaklanan paraziti filtreleyebilir. Standart kızılötesi sensör hareket algıladığında, bu ek sensör açılır. Sensör gerçek kişilerden aynı bir hareket modeli algılarsa, bir alarm sinyali üretilir. Bu, sıcaklık alarmı olan hava akımları bu dedektörü etkilemediğinden, yanlış alarm oluşma olasılığının standart MotionProtect ile olduğundan daha az olduğu anlamına gelir.

Bu sensör, diğer tüm sensörler gibi, maksimum 12 metreye kadar algılama için 3 hassasiyet ayarında programlanabilir. Ek sensör sayesinde, açık pencereli veya klimalı odaları korumak istiyorsanız bu en iyi seçenektir. 3 pozisyonda, 25, 35 veya 50 santimetre büyüklüğündeki hayvanları algılaması durumunda alarm vermeyecektir. En hassas pozisyonda, 25 cm büyüklüğündeki küçük kedilere tepki vermez ve en az hassas pozisyonda, 50 cm’lik büyük bir köpek bile görmezden gelebilir.

Bu sensör açık alanda HUB’a 1.700 metre mesafede iletişim kurar. İdeal montaj yüksekliği 2,40 metredir ve birlikte verilen standart pil 7 yıla kadar ömrü vardır. Pil içerisinde gelmektedir.

Kompozit parazitlere karşı RF taramalı Ajax MotionProtect Plus kablosuz hareket dedektörü, korunan bir odada insan hareketlerini algılamak için tasarlanmıştır. İlk adımdaki sensör, odada bir kişinin görünümünü belirler, ancak hayvanların hareketine, klimanın çalışmasına yanıt vermez. Radyo frekans taraması, perdelerin hareketi, titreme güneşlikler ve güçlü ışık ile birlikte termal radyasyonun yarattığı kompozit gürültüyü filtreler. Sensör, ayarlanabilir hassasiyete sahiptir ve 20 kg’a kadar olan hayvanları göz ardı edebilir.

Sensör, mesaj şifreleme ve sahteciliğe karşı koruma kullanan etkili bir kablosuz radyo iletişim sistemi ile donatılmıştır. Bu, saldırı girişimlerinden kaynaklanan alarmlar için mükemmel güvenlik sağlar. Buna ek olarak, sensör, iş merkezinin birkaç katında veya merkezi alarm ünitesinden açık bir alanda 2000 metreye kadar mesafede başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayan ultra modern son derece güvenilir bir iletişim sistemine sahiptir.

Sensör, Ajax ocBridge Plus radyo sensörü alıcısı kullanan tüm kablolu kontrol merkezleriyle tamamen uyumludur yanı sıra Lun kontrol paneli sürüm 11 mod.3 ve mod.4 ve Lun-19 kontrol paneli ile Ajax uartBridge arayüz alıcısı ile tamamen uyumludur. Artık 45’e kadar ikinci nesil Ajax kablosuz cihazını bağlamak mümkündür. Ajax hattını desteklemek için önceden satın alınan Lun kontrol panelleri, sürüm 11 mod.2 için, kontrol paneli ürün yazılımını 57 ve üstü sürümlere ve Lind klavyesini 36 ve üstü sürümlere güncellemeniz gerekir.

Bu kablosuz hareket sensörü herhangi bir nesneyi korumak için kullanılabilir: daireler, özel evler, yazlık konutlar, ofisler, mağazalar, depolar, endüstriyel tesisler, vb. Bu sensörün avantajı, kullanıcı tarafından kurulum için akıllı montajlar kullanarak rahat ve son derece kolay bağımsız kurulumudur. sensörün kendisini sökmeye gerek yoktur. Hareket sensörünün hırsız alarmlarının en yaygın elemanlarından biri olduğu göz önüne alındığında, bu cihaz için önemli bir artıdır.

AJAX MotionProtect Plus Özellikleri

ElektronikGuvenlik.Net

 • Klima, havalandırma, şömine ile ısıtma sırasında odalarda kullanılır.
 • Kasayı sökmeden Smart Bracket montajı ile güvenli kurulum.
 • QR kodu ile kolay bağlantı
 • Ajax modülleri (uartBridge ve ocBridge / ocBridge Plus) aracılığıyla üçüncü taraf güvenlik sistemine entegre olur.
 • Açık alanda veya bir iş merkezinin birkaç katında Ajax Hub’a 2000 metreye kadar mesafede çalışır.
 • Hareket algılama aralığı – 12 m’ye kadar.
 • 3 hassasiyet seviyesine sahiptir.
 • Smart Motion algılama algoritması, 20 kg ağırlığa kadar olan hayvanları yok sayar ve böylece yanlış pozitiflerin ortaya çıkmasını önler
 • İstisnasız tüm sinyaller dijital olarak işlenir
 • POLY IR4 malzemeden ve Excelitas hi-end pyrosensor’dan FresnelTech optik parlamayı ve elektromanyetik paraziti azaltır
 • Radyo frekansı taraması kompozit gürültüyü filtreler
 • AjaxHub ile kalıcı iki yönlü iletişim
 • Bir güç kaynağından çalışma süresi – 5 yıla kadar
 • Nesnedeki olayların geçmişini düzeltir
 • Dolandırıcılık ve kurcalamaya karşı koruma için sensör kimlik doğrulaması
 • Performans, 12 saniyelik bir frekansa sahip pinglerle kontrol edilir
 • Sıkışmanın tanımlanması ve önlenmesi; İletişim şifreleme.


1Profesyonel Düzeyde Basit Kurulum

 • Montaj Ayağı sayesinde gövdeyi sökmeye gerek yoktur.
 • Bağlantı ve algılama alanının kalitesi uzaktan test edilebilir.
 • Ajax Hub’a tek bir tıklama ile bağlanır
 • UartBridge ve ocBridge Plus modülleri kullanan üçüncü taraf güvenlik sistemleriyle kullanılabilir

2Maksimum performans

 • Açık alanda veya bir iş merkezinin bir kaç katında Ajax Hub’dan 2.000 metreye kadar çalışır
 • 12 metreye kadar hareketi algılar
 • 9 metreye kadar kırık camı algılar
 • Bir davetsiz misafirin ilk adımını algılar
 • Sinyalleri dijital olarak işler

 

Ek bilgi

Specification: Ajax MotionProtect Plus

Marka
Dedektör tipi Kablosuz
Kullanım Alanı İç Ortam
Hareket algılama mesafesi Maksimuum 12 metre (39,4 ft)
Duyarlılık 3 seviye ayarlanabilir (düşük, orta, yüksek)
Algılama açısı 88.5 ° yatay / 80 ° dikey
Önerilen Montaj Yüksekliği 2,4 m (7,9 ft)
Sabotaj Koruması Evet
İletişim protokolü: Jeweller
HUB'a Uzaklık Mesafesi Açık Alanda 2.000 Metre (6.552 ft)
Güç Kaynağı CR123A Pil
Güç kaynağı voltajı 3Volt
Pil Ömrü 7 yıla kadar
Çalışma sıcaklığı aralığı: 0 ° С (+ 32 ° F) ila + 50 ° С (+ 122 ° F) arasında
Boyutlar 110 * 65 * 50 mm
Kutu İçeriği 1 Adet Dedektör, Montaj Vidaları, Pil (Takılı), Kullanım Klavuzu
Sistem Türü Kablosuz

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax MotionProtect Plus”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0