Ajax MotionProtect Outdoor

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Add your review
Ajax MotionProtect Outdoor
$310.00 $235.00

Ajax MotionProtect Outdoor, kapınıza veya pencerenize yaklaşan ziyaretçileri tespit etmek için tasarlanmıştır. Minimum 3 ila maksimum 15 metre menzil ve 3 konumda ayarlanabilen bir hassasiyet ile bu sensör dış mekan kullanımı için mükemmeldir. Bahçenizde dolaşna kedi ve köpeklere karşı pet algılama özelliği bulunan Ajax MotionProtect Outdoor bu sayede sizi sahte alarmlar ile meşgul etmez.

Ajax MotionProtect Outdoor
Ajax MotionProtect Outdoor

$310.00 $235.00

Açıklama

Ajax MotionProtect Outdoor, hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilen fakat dış ortamlardaki hareketleri algılama için özel olarak tasarlanmış kablosuz hareket dedektörüdür.

Ajax MotionProtect Outdoor, kapınıza veya pencerenize yaklaşan ziyaretçileri tespit etmek için tasarlanmıştır. Minimum 3 ila maksimum 15 metre menzil ve 3 konumda ayarlanabilen bir hassasiyet ile bu sensör dış mekan kullanımı için mükemmeldir. Bahçenizde dolaşna kedi ve köpeklere karşı pet algılama özelliği bulunan Ajax MotionProtect bu sayede sizi sahte alarmlar ile meşgul etmez.

Ajax MotionProtect Outdoor, Hub’dan 1800 metrelik kablosuz menzili sayesinde bahçenin herhangi bir yerine sorunsuz bir şekilde montaj yapılabilirsiniz.

Hayvanlara karşı üzerinde bulunan 2 adet sensör sayesinde, sensörün biri algılama yaparken diğeri ise doğrulama yapar. Bu sayede bahçenizde beslediğiniz hayvanlar veya kuşlar korunaklı bölge içerisinde girdiğinde motionprotect sadece olayları izler ve doğru bir bilgi almadan alarm sisteminiz devreye girmez.

Ajax motionprotect montaj ayarları

motionprotect hareket sevisyesi ayarlama

Motion Protect Hareket Mesafesi Ayarlama – Resim 2

 

 

Yukarıdaki resimde de göreceğiniz üzere 2.sensör sürekli dinleme de bekleyecektir. Bu ayar sabit olmadığı gibi dedektörün arka kısmında yer alan dip switch olarak adlandırdığımız ayar düğmesinden değiştirebilirsiniz.

 

 

 

motion protect yükselik ayarı

Ajax Motion Protect Sinyalleri

 

Dedektörün arkasındaki anahtarın konumuna bağlı olarak, alt sensörün algılama yarıçapı 3 ila 15 metre arasında olacaktır. Üst sensör daima düz bir çizgide yayılır. Büyük bir bahçede bu nedenle anahtarın 15 metreye ayarlanması tavsiye edilir.

 

Ajax MotionProtect Montajı

Ajax MotionProtect Yükseklik Ayarı

 

 

Ajax MotionProtect Outdoor dedektörü 80 ila 130 cm arasında bir yüksekliğe monte edilmelidir. En iyi tespit için 130 cm yükseklik öneririz.

 

AJAX mobil uygulamaları ile MotionProtect Outdoor dedektörü ile ilgili her şeyi yapılandırabilirsiniz. Örneğin, dedektörü belirli bir odaya atayabilirsiniz, örneğin “bahçe”.

Bu alarm sistemi ile gruplar oluşturmak da mümkündür, böylece evinizin bir kısmını veya sadece bahçenizi güvence altına alabilirsiniz. Bir odaya birden fazla dedektör bağlanabilir, ancak bu, grup oluşturmaya karar verirseniz bir odadaki tüm dedektörlerin bir grupta da aktif olması gerektiği anlamına gelmez. Gruplar ve odalar birbirinden bağımsızdır, bir grup da farklı odalardan birkaç dedektörden oluşabilir.

Ayrıca, sensörlerin hassasiyetini ayarlamak için ve sensörlerin görüntüsü herhangi bir nedenle engellenirse bir uyarı almak istiyorsanız Uygulama üzerinden Anti-Mask özelliğini kullanabilirsiniz.

Ayrıca, bir veya daha fazla dedektörü her zaman açık olacak şekilde programlamayı seçebilirsiniz. Birisi dedektörü geçerse her zaman bir mesaj olacaktır. Normalde kimsenin bulunmaması gereken güvenli bir oda düşünün.

Tabii ki, binadan / bahçeden çıkarken ve girerken de bir gecikme süresi ayarlayabilirsiniz. Ayrıca dedektörün bir siren çalmasını isteyip istemediğinizi veya yalnızca akıllı telefonunuzdaki uygulama aracılığıyla bildirim almak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Dedektörün özel gece modlarında da aktif olup olmayacağını seçmek de mümkündür. Bu şekilde, örneğin, yatak odası dedektörlerini değil, yalnızca geceleri bahçe ve oturma odası dedektörlerini açmayı seçebilirsiniz. Binadan birlikte ayrıldıklarında, dedektör normal modda açılabilir.

Dedektörün konumunu belirlemek için, merkeze giden sinyalin, merkezin her şeyi kaydedebileceği kadar güçlü olup olmadığını belirlemek için bir sinyal testi yapılabilir. Mücevher teknolojisi sayesinde, bu çoğu ev, hatta en büyük evler için bile bir sorun olmamalıdır. Algılama bölgesi testi ile sabitlenecek alandan kolayca geçebilirsiniz. Dedektör lambası algılama testinde sürekli yanar. Bir hareket tespit edilir edilmez, görüldüğünüzü size bildirir.

Ajax MotionProtect Outdoor Özellikleri

Ajax MotionProtect Outdoor Özellikleri

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax MotionProtect Outdoor”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0