Ajax MotionProtect

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Ajax MotionProtect Siyah
Add your review
Ajax MotionProtect
$88.00 $66.00

Ajax MotionProtect kablosuz hareket sensörü, korunan bir odada insan hareketlerini algılamak için tasarlanmıştır. Sensör ayarlanabilir bir hassasiyete sahiptir ve 20 kg ağırlığa ve 50 cm’ye kadar büyüyen evcil hayvanları göz ardı edebilir.

Açıklama

AJAX MotionProtect bu markanın en popüler kablosuz hareket dedektörüdür. İnsan algılama, oturma odaları, mutfaklar, koridorlar, yatak odaları gibi alanlarda 12 metreye kadar mükemmeldir. Ajax MotionProtect, açık pencereleri veya kapıları dış mekana açık olmayan alanlar için tasarlanmıştır.

Diğer ajax hareket dedektörlerinde de olduğu gibi Ajax MotionProtect 3 farklı hassasiyet modunda programlanabilir. En az hassas pozisyonda, 20 KG ve 50 cm boyunda evcil hayvanları bir tehdit olarak algılamaz. Hassasiyeti orta veya yüksek olarak ayarlarsanız, evcil hayvanlara karşı alarm durumuna geçer. Evcil hayvanınız hareket ederken daha çabuk fark edilir veya sadece en küçük ve en hafif evcil hayvanlar serbestçe yürüyebilir.

Klimalar ve diğer ısıtıcılar gibi sıcaklık dalgalanmalarını veya pencerelerin açık olduğu odaları ele alan bir dedektör arıyorsanız, AJAX MotionProtect Plus iyi bir seçimdir. Standart hareket algılama tekniğine ek olarak, algılanan hareketlerin doğruluğunu doğrulamak için ek bir yerleşik radar modülüne sahiptir.

Ajax MotionProtect Resimleri

Örnek vermek gerekirse: MotionProtect Plus kullanılırken açık yatak odası penceresinin rüzgardan etkilenen perdesin sallanmasından dolayı oluşabilecek sahte hareketliliği görmezden gelecektir.

AJAX MotionProtect açık alanda 1.700 metre mesafede HUB ile sorunsuz bir şekilde iletişim kurar. İdeal kurulum yüksekliği 2,40 metredir ve birlikte verilen standart pil 7 yıla kadar dayanır.

Ajax MotionProtect  Özellikleri

Özellikler

 • Ajax MotionProtect herhangi bir teknik bilgi sahibi olmadan kolayca kurulum yapılabilir.
 • Montaj aparatının montajı basittir ve tadilat işlemi gerektirmez.
 • Sensör düzenli olarak test sinyallerini merkezi üniteye iletir.
 • Sensörlerin yoklama süresi kendi isteğinize göre ayarlanabilir. Sensörün sökülme ve kırılması durumunda, sabotaj switchi sayesinde hemen size bilgi verir.
 • Alarmın güvenilir bir şekilde izlenmesi için sensör düzenli olarak pilinin deşarjı hakkında merkezi birime bir sinyal iletir. Kullanıcı sensördeki pili değişmesini gerektiğinin zamanında haberdar olur.
 • Sensör tarafından iletilen bilgiler müdahaleye karşı şifrelenerek gönderilir.
 • Sensör ve merkezi ünite arasındaki maksimum mesafe açık alanda 1700 metredir.
 • Sensör, sinyal iletimi için kullanım lisansı gerektirmeyen 868 MHz’lik genel amaçlı bir frekans kullanır.
 • Sensör hareketi 12 metreye kadar bir mesafeden algılar.  (yatay görüş açısı – 88.5 °; )
 • 20 kg ağırlığa, 50 cm yüksekliğe kadar olan evcil hayvanlardan gelecek hareketlilikleri yok sayar.
 • Sensör cansız nesnelerin rastgele hareketleri üzerinde çalışmaz ( Perde vs…)
 • Sensörün hassasiyeti ayarlanabilir. Odada olacak evcil hayvanın büyüklüğüne göre sensörün optimum hassasiyetini seçebilirsiniz.
 • Merkezi üniteye olan mesafeye bağlı olarak iletim gücünün uyarlanabilir olarak ayarlanması, daha az pil gücü tüketmenizi sağlar;
 • Dijital sıcaklık telafisi, insan vücudunun sıcaklığına yakın oda sıcaklığında bile sensörün yüksek hassasiyetini sağlar.
 • Dış müdahale ile korunan sensör muhafazası.
 • Özel bir enerji tasarrufu algoritması sayesinde, sensör 7 yıla kadar bir CR123A pil ile çalışır;
 • Sensör, Ajax ocBridge kablosuz sinyal alıcısı ile çalışır;


 

Ek bilgi

Specification: Ajax MotionProtect

Marka
Renk Siyah / Beyaz
Bağlantı Tipi Kablosuz
Algılama Mesafesi 12 Metre
Hassasiyet Ayarlanabilir 3 Kademe ( Düşük, Orta ve Yüksek )
Montaj Yüksekliği Öngürülen Yükseklik 2.4 Metre
İletişim Protokolü Jeweller ( 868 mhZ veya 915 mhZ )
Sabotaj Switchi Var
İletişim Mesafesi 2000 Metre ( açık alanda )
Batarya CR123A pil
Güç 3 Volt
Pil Ömrü 7 Yıl
Çalışma Sıcaklığı 0 ° C ile +50 ° C Arası
Boyutlar 110*65*50
Kutu İçeriği 1 Adet MotionProtect Dedektör, Montaj Seti, Kullanım Klavuzu, 1 Adet Pil ( Montajı Yapılmış)

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax MotionProtect”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0