Ajax MotionProtect

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Add your review
Ajax MotionProtect
$88.00 $66.00

Ajax MotionProtect kablosuz hareket sensörü, korunan bir odada insan hareketlerini algılamak için tasarlanmıştır. Sensör ayarlanabilir bir hassasiyete sahiptir ve 20 kg ağırlığa ve 50 cm’ye kadar büyüyen evcil hayvanları göz ardı edebilir.

Ajax MotionProtect

$88.00 $66.00

Ek bilgi

Specification: Ajax MotionProtect

Marka
Renk Siyah / Beyaz
Bağlantı Tipi Kablosuz
Algılama Mesafesi 12 Metre
Hassasiyet Ayarlanabilir 3 Kademe ( Düşük, Orta ve Yüksek )
Montaj Yüksekliği Öngürülen Yükseklik 2.4 Metre
İletişim Protokolü Jeweller ( 868 mhZ veya 915 mhZ )
Sabotaj Switchi Var
İletişim Mesafesi 2000 Metre ( açık alanda )
Batarya CR123A pil
Güç 3 Volt
Pil Ömrü 7 Yıl
Çalışma Sıcaklığı 0 ° C ile +50 ° C Arası
Boyutlar 110*65*50
Kutu İçeriği 1 Adet MotionProtect Dedektör, Montaj Seti, Kullanım Klavuzu, 1 Adet Pil ( Montajı Yapılmış)

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax MotionProtect”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0