AJAX MotionCam

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Ajax MotionCam Fiyatı
Add your review
AJAX MotionCam
$345.00 $286.00

AJAX MotionCAM kameralı hareket dedektörü sadece birisinin güvenli alanda olup olmadığını size bildirmekle kalmaz, aynı zamanda akıllı telefonunuzdaki AJAX uygulaması aracılığıyla 9 saniyede bir 640×480 piksel fotoğraf gönderir. Alarm 0.15 saniyede bile duyulabilir. Bu, alarmı kimin veya neyin tetiklediğini hemen görmenizi sağlar ve uygun işlemi yapabilirsiniz.

Açıklama

Ajax MotionCam Fiyatı
Ajax MotionCam

Ajax Motion Cam sadece hareket algıladığında ve alarmın gerçekliğini doğruladıktan sonra fotoğraf çekimi yapar.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper

Ajax Hub2 ile açık alanda 1700 metreye kadar sorunsuz bir şekilde iletişim kurar.

İçerisinde dahili olarak gelen pil ile 4 yıl kesintisiz çalışma.

MotionCam, karanlık ortamlarda bile resim çeker. Ortam aydınlatması onun için bir sorun teşkil etmez.

AJAX MotionCAM hareket dedektörü sadece birisinin güvenli alanda olup olmadığını size bildirmekle kalmaz, aynı zamanda akıllı telefonunuzdaki AJAX uygulaması aracılığıyla 9 saniyede bir 640×480 piksel fotoğraf gönderir. Alarm 0.15 saniyede bile duyulabilir. Bu, alarmı kimin veya neyin tetiklediğini hemen görmenizi sağlar ve uygun işlemi yapabilirsiniz.

Bu sensörün menzili açık alanda 1.700 metredir. İdeal montaj yüksekliği 2,40 metredir ve standart olarak verilen pil 7 yıla kadar dayanır. Tüm kurulum malzemeleri dahil edilmiştir.

Ajax MotionCam kablosuz hareket sensörü acil durum hakkında neredeyse anında sizi uyarır. Alarm bildiriminin ardından sensör, durumu değerlendirmek için bir dizi animasyonlu fotoğraf gönderir.

Ajax MotionCam

Ajax MotionCam – Kameralı Hareket Dedektörü

Ajax MotionCam, talep üzerine fotoğraf çekmez, yalnızca alarm verir. Veriler Wings güvenli radyo kanalı üzerinden iletilir, şifreleme iletim ve depolama sırasında kullanılır.

MotionProtect ayarlanabilir hassasiyete sahiptir ve dijital SmartDetect algoritması sayesinde 20 kg ağırlığa ve 50 cm yüksekliğe kadar olan hayvanları göz ardı edebilir.

İki radyo protokolünün aynı anda kullanılmasıyla güvenli ve güvenilir veri aktarımı sağlanır. Alarmları bildirmek için Jeweller ve fotoğraf iletmek için Wings protokollerini kullanır. Hareket algılamadan sonra fotoğrafların sahneden aktarılması 9 saniye içerisinde, alarm bildirimi için bir saniyede gerçekleşecektir. Zayıf bir sinyal ve iletişimdeki kesintiler bir engel değildir.

Ajax Hub 2 ile 1.700 metreye kadar iletişim aralığı sayesinde, maksimum verimlilik için sensörün yerini seçmek kolaydır. Ajax MotionCam kamera özerkliğine sahip güvenlik sensörleri için bir sicile sahiptir: standart pillerden 4 yıla kadar çalışma.

Sensörün özel bir bilgi olmadan kurulumu ve yapılandırması kolaydır: SmartBracket montajlarına montaj uygundur ve onarıma zarar vermez, merkezi üniteye bağlantı bir QR kodu taranarak tek bir tıklamayla mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilir.

Ajax MotionCam Özellikleri

Özellikleri

 • Yalnızca Ajax Hub 2 ile çalışır.
 • Hareket algılama aralığı – 12 metreye kadar.
 • 20 kg ağırlığa, 50 cm yüksekliğe kadar olan hayvanlara alarm vermez.
 • Hareket sensörünün görüş açısı: yatay 88.5 °, dikey 80 °.
 • Kamera görüş açısı 90 °;
 • Alarm teslim süresi 0.15 s;
 • Varsayılan ayarlarda fotoğraf teslim süresi: Maksimum 9 saniyedir.
 • Fotoğraf çözünürlüğü: 640 × 480 Pikseldir.
 • Seri olarak 5 adede kadar resim çeker.
 • Karanlıkta çekim için kızılötesi aydınlatma mevcuttur.
 • Sensör ve merkezi ünite arasındaki maksimum mesafe doğrudan görüş açısından 1700 m’dir.
 • Sensör, sinyal iletimi için kullanım lisansı gerektirmeyen 868 MHz’lik genel amaçlı bir frekans kullanır.
 • Özel bilgi olmadan kurulumu ve yapılandırması kolaydır.
 • Sensör düzenli olarak test sinyallerini merkezi üniteye iletir ve sensörlerin yoklama süresi kendi isteğinize göre ayarlanabilir.
 • Sensörün çalınmaya veya kırılmaya çalışılması durumunda, merkezi güvenlik sistemi hemen bunu bilir ve bir alarm verir.
 • Alarm çalışmasının güvenilir bir şekilde izlenmesi için sensör düzenli olarak pilinin deşarjı hakkında merkezi birime bir sinyal gönderir, kullanıcı sensördeki pili değiştirme ihtiyacının zamanında bildirilir.
 • Sensörün hassasiyeti ayarlanabilir. Odada olacak evcil hayvanın büyüklüğüne göre sensörün optimum hassasiyetini seçebilirsiniz.
 • Dış müdahale ile korunan sensör muhafazası.
 • Özel bir enerji tasarrufu algoritması sayesinde, sensör 7 yıla kadar standart CR123A pillerle çalışır.


İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “AJAX MotionCam”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0