Ajax Keypad

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
- 25% ajax keypad
Add your review
Ajax Keypad
$140.00 $105.00

Ajax KeyPad, Ajax güvenlik sistemini kontrol etmek için kullanılır. Bir düğmeye bastığınızda veya bir dijital kod girdiğinizde, cihaz merkezi alarm ünitesine bir radyo kanalı yoluyla bir sinyal gönderir. Merkezi ünite sinyali işler ve koruma modu etkinleştirir veya devre dışı bırakır.

Açıklama

KeyPad AJAX, Hub’ı kontrol etmek için kullanılan digital kontrol panelidir. Alarm sistemini etkinleştirir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Aynı zamanda ajax alarm sisteminizi, SpaceControl (uzaktan kumanda) veya mobil uygulamalar ile kullanabilirsiniz. Ajax Keypad’in menzili açık alandaki Hub’a 1.700 metredir.

Bu ürünü satın almadan önce, sizlere alarm sistemlerinde bir keypad neden kullanılmalı veya neden kullanılmamalı gibi kafanızda oluşacak olan soruları yanıtlayalım.

Keypad'in Avantajları Nelerdir ?
KeyPad’ler genelde evinizin giriş kapısına yakın bir konuma yerleştirilir. İçeriye girdiğinizde size tanımlanan süre içerisinde şifrenizi girersiniz ve alarm sisteminiz devre dışı kalır. Sistemi açmak veya kapatmak için bir akıllı telefona veya uzaktan kumandaya ihtiyaç duymazsınız. Bu durum pratiktir ve ailenin herhangi bir üyesi akıllı telefon olmadan en küçük çocuklar bile bunu yapabilir. Tuş Takımında alarm sisteminin durumunu, açık veya kapalı olduğunu veya gece modunda etkin olup olmadığını da görebilirsiniz. Bütün bunlar klavye ışığının yanmasıyla yapılır.

 

KeyPad'in Dezavantajı Nelerdir?
Belirtildiği gibi, eve bir KeyPad yerleştirilir. Bu nedenle, sistemi kapatmak için doğru kodu girmek için zaman almak genellikle birkaç saniye, genellikle 30 saniye sürer. Aynı zamanda ön kapının yanındaki koridorda olan hırsızlara da bu zamanı veriyor. Bu dezavantajın avantajı, oturma odası gibi diğer odalara yavaşlamak için başka hareket dedektörleri koymamayı seçebilmenizdir. Bir hırsız o odaya giderse, alarm hemen çalar ve siren işini yapar. Bir klavyenin ve MotionProtect gibi bir hareket dedektörünün takılı olduğu oda her zaman gecikecektir, çünkü aksi takdirde KeyPad’e şifre girmek için zamanınız olmaz.

Potansiyel hırsızlara zaman kazandırmak, evdeki tüm dedektörleri gecikmeden çalıştırarak ve alarm sistemini AJAX’ta SpaceControl adlı bir el vericisi aracılığıyla kapatarak önlenebilir. Veya sadece akıllı telefonunuzdaki AJAX App aracılığıyla alarm sistemini kapatın.

KeyPad’in montaj yapıldığı odada süre gecikmesi ayarlanmak zorundadır.

  • Klavye ile merkezi ünite arasındaki maksimum mesafe doğrudan görüş açısından 1700 m’dir.
  • Cihaz, sinyal iletimi için kullanım lisansı gerektirmeyen 868 MHz’lik genel amaçlı bir frekans kullanır.
  • Kısmi kurma olasılığı.
  • Alarm durumunun ışık göstergesi.
  • Cihazın çalışabilirliğini 12 saniyede bir ping ile kontrol etmek;
  • Enerji tasarrufu modu – 2 yıla kadar bir pilden çalışır.
  • SmartBracket ile gelişi güzel montaj

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax Keypad”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0