Ajax Kablosuz Alarm Seti – StarterKit

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo ajax kablosuz alarm seti
Ajax Kablosuz Alarm Seti – StarterKit
$415.00 $310.00

Ajax Starter Hubkit, kablosuz alarm setidir. İçerisinde 1 Adet kablosuz alarm paneli, 1 adet Hareket Sensörü, 1 Adet kapı pencere için manyetik kontak ve 1 adet kablosuz kumanda bulunmaktadır.

Ajax Kablosuz Alarm Seti – StarterKit
Ajax Kablosuz Alarm Seti – StarterKit

$415.00 $310.00

Açıklama

Ajax Kablosuz Alarm Seti, Avrupanın en iyi alarm sistemi ödülünü üst üste 4 yıl alan Ajax alarm sisteminin, son kullanıcıları için hazırladığı ajax starter hubkit kablosuz alarm seti son derece kullanışlı ve tamamen kablosuz bir alarm sistemidir.

Ajax Kablosuz Alarm Seti İçeriği

 • Ajax HUB Kablosuz Alarm Paneli
 • Ajax Motion Protect ( Hareket Sensörü )
 • Ajax Door Protect ( Manyetik Kontak )
 • Ajax Space Control ( Uzaktan Kumanda )

 

ajax kablosuz alarm seti

Ajax starter kit içerisinde bulunan alarm paneline gömülü olarak gelen batarya ortalama kullanımda elektrik kesintilerine karşı 35 saate kadar kesintisiz iletişim kurmaktadır. Hareket sensörü ve manyetik kontak içerisinde bulunan piller ise minimum 5, maksimum 7 yıl olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Ajax starterkit basit kulanıcılar için tasarlanmış olmasına ragmen, alarm panelinin içerisinde sim kart takacağınız bir yuva mevcut. Bu özellik ile, olası internet ve elektrik kesintilerinde sistemin devre dışı kalmaması için sağlanmıştır. Elektrikleriniz kesildiğinde sistem çalışmaya devam eder ve ücretsiz olarak sunulan Ajax uygulaması üzerinden simkart ile bildirimleri göndermeye devam edecektir.

Ajax Montaj Hakkında Bilgiler

 • Manyetik kontak maksimum 2cm den algılamaktadır. Montaj yaparken bu mesafeyi dikkate alınız. Pencere veya kapı açılıp kapanırken manyetik kontağın parçasına vurmamasına dikkat edin.
 • Hareket sensörünü maksimum 2.40 metre (240cm) yüksekliğe montaj yapınız.
 • Alarm sisteminde bulunan paneli, modeme yakın bir yere konumlandırmanız sizi ek maliyetlerden ( kablo çekimi ) kurtaracaktır.
 • Alarm paneli ile konumlandıracağınız dedektörlerin arası açık alanda 2000 metre olarak hesaplanmıştır. Bu metrajı aşmamaya çalışın.
 • Dış ortamlarda kullanıma uygun değildir. Dış ortam hareket sensörü için Ajax motion protect outdoor ürünümüzü inceleyin.

Ajax alarm sistemi kullanıcısı iseniz, kullanmanız gereken uygulamalar.

Ajax Kablosuz Alarm Seti

Ajax Kablosuz Alarm Seti

Ajax kablosuz alarm sistemi kitine ait inceleme sonucuna ait avantajları ve dezavantajları

Avantajlar

 • Tamamen Kablosuz
 • Şık Tasarım
 • Renk Seçeneği (Siyah ve Beyaz)
 • Kablosuz uzun menzil
 • Dahili Batarya
 • Uzun Pil Ömrü
 • Ücretsiz Uygulama

Dezavantajlar

Ek bilgi

Specification: Ajax Kablosuz Alarm Seti – StarterKit

Paket İçeriği Ajax Alarm Paneli Ajax Hareket Sensörü Ajax Manyetik Kontak Ajax Kablosuz Kumanda

Videos

Videos: Ajax Kablosuz Alarm Seti – StarterKit

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax Kablosuz Alarm Seti – StarterKit”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0