Ajax HUB – Alarm Kontrol Paneli

9.8/10 (Expert Score)
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Ajax HUB – Alarm Kontrol Paneli
Add your review
Ajax HUB – Alarm Kontrol Paneli
$278.00 $210.00

Ajax Hub, Ajax Alarm Sisteminin genel merkezidir. Yani Ajax HUB alarm kontrol panelidir. Sisteme bağlı cihazları koordine eder, kullanıcı ve haber alma merkezi ile sürekli iletişim kurar. Ajax HUB sadece iç ortamlarda kullanım için tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Ajax HUB – Alarm Kontrol Paneli
Ajax HUB – Alarm Kontrol Paneli

$278.00 $210.00

Açıklama

Ajax Hub, Ajax güvenlik sisteminin genel merkezidir. Yani Ajax sisteminin alarm kontrol panelidir. Sisteme bağlı cihazları koordine eder, kullanıcı ve haber alma merkezi ile sürekli iletişim kurar. Ajax Alarm Paneli sadece iç ortamlarda kullanım için tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Ajax, Ajax Cloud ile iletişim kurmak için İnternet erişimi gerektirir. Bu sayede dünyanın herhangi bir noktasından yapılandırma ve kontrol, olay bildirimlerini aktarma ve yazılımı güncelleştirme yapabilmesi sağlanmıştır. Kişisel veriler ve sistemde yapılan işlemleri düzeyli koruma altında saklar. Alarm Sistemi ile bilgi alışverişi 24 saat boyunca şifrelenmiş bir kanal aracılığıyla gerçekleştirilir. Ajax Cloud ile iletişim kuran sistem, Ethernet bağlantısını ve GSM ağını kullanabilir.

Ajax HUB Özellikleri

Alarm Sisteminin, Cloud servisi ile sağlıklı iletişim kurabilmesi için Sim Kart ve Ethernet iletişim protokollerinin ikisini de kullanın.
Ajax HUB Detayları

1Sistem durumunu gösteren LED Logo : Güç düğmesine tıklandığında, Ajax logosu bir saniyeliğine yeşil yanar. Hemen ardından logo, göbeğin yüklendiğini gösterecek şekilde rengini kırmızıya çevirir. Yükleme tamamlandığında, logonun rengi Ajax Cloud ile olan bağlantıya bağlıdır. Hub güç kaynağına bağlı değilse logo 3 dakika boyunca yanar, ardından her 20 saniyede bir yanıp söner.
2Duvar Montaj Aparatı : Ajax HUB’u konumlandırmak istediğiniz yeri seçtikten sonra cihazın arkasında bulunan kapağı aşağı doğru kaydırın. Kutu içerisinden çıkan 4 adet platik dubel ve vida ile montajı yapın.

ajax hub montajı

2
3
Enerji Girişi Soketi (220 Volt)
4
Ethernet Giriş Soketi
5
Sim Kart Giriş Yuvası
6
QR Kodu
7
Sabotaj Switchi
8
Power Düğmesi (ON/OFF)

 

Ajax Alarm Mağazası

9.8Expert Score
Ajax HUB – Alarm Kontrol Paneli
Ajax HUB İncelemesi
Ajax Kablosuz Alarm Sistemlerinin beyni olan Ajax hub, tamamen kablosuz olarak Avrupa'da bir kaç kez en iyi alarm sistemi olarak seçilen eşsiz özellikleri ile bir çok alarm sistemini geride bırakarak zirveye yerleşti.
Tasarım
9
Tamamen Kablosuz
10
Dahili Batarya
10
Yedek İletişim Modülü
10
Kablosuz Mesafe
10
PROS
  • Tamamen Kablosuz
  • Dahili Batarya
  • Sim Kart ve Ethernet İletişimi
  • Şık Tasarım

Ek bilgi

Specification: Ajax HUB – Alarm Kontrol Paneli

Bağlanabilir Sensör Sayısı 100 Adet
Grup Ekleme 9 Adet
Kullanıcı Sayısı 50 Adet
Kamera Sayısı 10 Adet Kamere veya DVR
Oda Sayısı 50 Adet
Senaryo Sayısı 5 Adet ( Kurma /Çözme Senaryoları Bu Sayıya Dahil Değildir )
ReX Sayısı 1 Adet
Enerji Tüketimi 10 Watt
Sabotaj Koruması Evet
Sinyal Mesafesi 2000 metre ( Açık Alanda )
Boyutlar 163*163*36
Ağırlık 350 Gram
Güvenlik Sertifikası Güvenlik Sınıfı 2, Çevresel Sınıf II SP2 (GSM-SMS), SP5 (LAN) DP3, EN 50131-1, EN 50131-3, EN 50136-2, EN 50131-10, EN 50136-1 gerekliliklerine uygun, EN 50131-6, EN 50131-5-3
Marka
Ağırlık 350 Gram

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax HUB – Alarm Kontrol Paneli”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0