AJAX GlassProtect

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo AJAX GlassProtect Siyah
Add your review
AJAX GlassProtect
$125.00 $95.00

Ajax GlassProtect kablosuz cam kırılma dedektörü, korunan bir odada cam kırılmalarına karşı alarm durumuna geçmek üzere tasarlanmış bir dedektördür. Özel bir mikrofon sayesinde , Ajax GlassProtect cam kırıldığında ortaya çıkan belirli düşük frekanslı ve yüksek frekanslı sesleri algılar ve kaydeder. Korunmuş bir odada cam kırılırsa, sensör bu sesleri alır ve bir radyo kanalı üzerinden merkezi alarm ünitesine bir alarm sinyali gönderir. Benzersiz bir çok aşamalı analiz kullanarak sadece kırık camın sesine tepki verir ve diğer yüksek sesleri yok sayar.

Açıklama

Ajax GlassProtect kablosuz cam kırılma dedektörü, korunan bir odada cam kırılmasını algılamak için tasarlanmıştır. Özel bir mikrofon sayesinde sensör, cam kırıldığında ortaya çıkan belirli düşük frekanslı ve yüksek frekanslı sesleri algılar ve kaydeder. Korunmuş bir odada cam kırılırsa, sensör bu sesleri alır ve bir radyo kanalı üzerinden merkezi alarm ünitesine bir alarm sinyali gönderir. Benzersiz bir çok aşamalı analiz kullanan Ajax GlassProtect sadece kırık camın sesine tepki verir ve diğer yüksek sesleri yok sayar.

Ajax GlassProtect, daireler, evler, mağazalar, ofis binaları, oteller, restoranlar, bankalar, okullar, stüdyolar, depo gibi alanlarda cam kırılmasını tespit etmek için kullanılabilir. Sensörün bir avantajı, akıllı montaj aparatı kullanarak rahat ve son derece kolay montaj sağlar. Montajda kullanıcıya oldukça kolaylık sağlayan Ajax GlassProtect’ı montaj ederken cihaz üzerinde herhangi bir söküm yapmanız gerekmez.

AJAX GlassProtect Montajı

Montaj Şekli

Ajax GlassProtect Montajı

Ajax GlassProtect Montajı Nasıl Yapılır ?

Sensör, mesaj şifreleme ve sahteciliğe karşı koruma kullanan etkili bir kablosuz radyo iletişim sistemi ile donatılmıştır. Bu, saldırı girişimlerinden kaynaklanan alarmlar için mükemmel güvenlik sağlar. Buna ek olarak, sensör, iş merkezinin birkaç katında veya merkezi alarm ünitesinden açık bir alanda 2000 metreye kadar mesafede başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayan ultra modern son derece güvenilir bir iletişim sistemine sahiptir.

Sensör, Ajax ocBridge Plus radyo sensörü alıcısını kullanan tüm kablolu kontrol cihazlarının yanı sıra Lun kontrol paneli sürüm 11 mod.3 ve mod.4 ve Lun-19 kontrol paneli ile Ajax uartBridge arayüz alıcısı ile tamamen uyumludur . Artık 45’e kadar ikinci nesil Ajax kablosuz cihazını bağlamak mümkündür. Ajax hattını desteklemek için önceden satın alınan Lun kontrol panelleri, sürüm 11 mod.2 için, kontrol paneli ürün yazılımını 57 ve üstü sürümlere ve Lind klavyesini 36 ve üstü sürümlere güncellemeniz gerekir.

AJAX GlassProtect Resimleri

 

AJAX GlassProtect Özellikleri

Montaj Şekli

 • Cam kırılma algılama aralığı 9 m’ye kadar – sensör hem bir pencereyi hem de tüm odayı koruyacak şekilde yapılandırılabilir;
 • Yatay ve dikey geniş görüş açıları – 180 °;
 • Sensör, ortam sıcaklığını ölçer ve mevcut sıcaklık hakkında bilgi iletir;
 • Sensörün özel bilgi olmadan kurulumu ve yapılandırması kolaydır;
 • Akıllı montajlar kullanılarak sensörün montajı uygundur ve onarım işlemine zarar vermez;
 • Sensör düzenli olarak test sinyallerini merkezi üniteye iletir ve sensörlerin yoklama süresi sizin isteğiniz doğrultusunda ayarlanabilir. Sensörün çalınmaya veya kırılmaya çalışılması durumunda, merkezi güvenlik sistemi hemen bunu bilir ve bir alarm verir;
 • Alarm çalışmasının güvenilir bir şekilde izlenmesi için sensör düzenli olarak pilinin deşarjı hakkında merkezi birime bir sinyal iletir, kullanıcı sensördeki pili değiştirme ihtiyacının zamanında bildirilir;
 • Sensör tarafından iletilen bilgiler müdahaleye karşı korunur ve değiştirilmeye çalışılır;
 • Sensör ve merkezi ünite arasındaki maksimum mesafe doğrudan görüş açısından 2000 m’dir;
 • Sensör, sinyal iletimi için kullanım lisansı gerektirmeyen 868 MHz’lik genel amaçlı bir frekans kullanır;
 • Merkezi üniteye olan mesafeye bağlı olarak iletim gücünün uyarlanabilir olarak ayarlanması, daha az pil gücü tüketmenizi sağlar;
 • Terminal bloğuna ek tel sensörleri bağlama yeteneği eklendi;
 • Dış müdahale ile korunan sensör muhafazası;
 • Özel bir enerji tasarrufu algoritması sayesinde, sensör 5 yıla kadar bir CR123A pil ile çalışır;
 • Sensör, Ajax ocBridge kablosuz sinyal alıcısı ile çalışır;


Ek bilgi

Specification: AJAX GlassProtect

Marka
Renk Siyah / Beyaz
Bağlantı Tipi Kablosuz
Kurulum Yeri İç Ortam
Algılama Mesafesi 9 Metre
Hassasiyet Ayarlanabilir 3 Seviye
Görüş Açısı 180 °
Sobataj Koruması Evet
İletişim Protokolü Jeweller ( 868 mhZ veya 915 mhZ )
İletişim Mesafesi 2000 metre (açık alan )
Batarya CR123A pil
Güç 3 Volt
Pil Ömrü 7 Yıl
Çalışma Sıcaklığı -10 ° С ila + 40 ° С arası
Nem Oranı % 75'e Kadar
Boyutlar 20*90 mm
Ağırlık 30 Gram
Garanti Süresi 24 Ay
Kutu İçeriği GlassProtect Cam Kırılma Dedektörü Smart Bracket Montaj Aparatı CR123A pil (önceden takılmış) Harici Kontak Montaj Seti Kullanıcı kılavuzu

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “AJAX GlassProtect”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0