AJAX GlassProtect

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Add your review
AJAX GlassProtect
$125.00 $95.00

Ajax GlassProtect kablosuz cam kırılma dedektörü, korunan bir odada cam kırılmalarına karşı alarm durumuna geçmek üzere tasarlanmış bir dedektördür. Özel bir mikrofon sayesinde , Ajax GlassProtect cam kırıldığında ortaya çıkan belirli düşük frekanslı ve yüksek frekanslı sesleri algılar ve kaydeder. Korunmuş bir odada cam kırılırsa, sensör bu sesleri alır ve bir radyo kanalı üzerinden merkezi alarm ünitesine bir alarm sinyali gönderir. Benzersiz bir çok aşamalı analiz kullanarak sadece kırık camın sesine tepki verir ve diğer yüksek sesleri yok sayar.

AJAX GlassProtect

$125.00 $95.00

Ek bilgi

Specification: AJAX GlassProtect

Marka
Renk Siyah / Beyaz
Bağlantı Tipi Kablosuz
Kurulum Yeri İç Ortam
Algılama Mesafesi 9 Metre
Hassasiyet Ayarlanabilir 3 Seviye
Görüş Açısı 180 °
Sobataj Koruması Evet
İletişim Protokolü Jeweller ( 868 mhZ veya 915 mhZ )
İletişim Mesafesi 2000 metre (açık alan )
Batarya CR123A pil
Güç 3 Volt
Pil Ömrü 7 Yıl
Çalışma Sıcaklığı -10 ° С ila + 40 ° С arası
Nem Oranı % 75'e Kadar
Boyutlar 20*90 mm
Ağırlık 30 Gram
Garanti Süresi 24 Ay
Kutu İçeriği GlassProtect Cam Kırılma Dedektörü Smart Bracket Montaj Aparatı CR123A pil (önceden takılmış) Harici Kontak Montaj Seti Kullanıcı kılavuzu

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “AJAX GlassProtect”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0