Ajax FireProtect Plus

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Ajax FireProtect Plus Siyah
Add your review
Ajax FireProtect Plus
$180.00 $135.00

AJAX FireProtect duman veya yangını tespit etmek için kullanılır. Ajax FireProtect Plus ise duman, yangın ve karbon monoksit tespiti yapar.

Ajax FireProtect Plus

$180.00 $135.00

Açıklama

AJAX FireProtect duman veya yangını tespit etmek için kullanılır. Ajax FireProtect Plus ise duman, yangın ve karbon monoksit tespiti yapar.

Karbonmonoksit gazı, örneğin bir merkezi ısıtma kazanı, bir şofben, bir gaz sobası, bir odun sobası, gaz ve yağ ısıtıcısında  veya şöminede bir yakıtın eksik yanmasıyla üretilen son derece toksik kokusuz bir gazdır. Önemli bir yanlış anlama, karbonmonoksitin sadece eski üretilen ürünler tarafından salınmasıdır. Durum aslında böyle değil, yeni ürünlerde bile, teknik bir kusur veya yanlış bağlantı nedeniyle karbon monoksit açığa çıkabilir.

Her iki duman dedektörü yerleşik bir sirene sahiptir ve bu nedenle tüm sistem herhangi bir nedenle başarısız olsa bile her zaman çalışır. Ana pil boş olsa bile yedek pil devreye girer. Dahili duman dedektörü sireni sayesinde, bir hırsız alarmı durumunda duman dedektörü siren sesinin seçilmesi de mümkündür. Ev içinde bulunan sirenler veya mevcut sirenler, tüm duman dedektörleri ile aynı anda çalışacaktır.

Ajax FireProtect Plus Kablosuz Duman Dedektörü, korunan bir odada yangın algılama için tasarlanmıştır. Sensör bir kızılötesi yayıcı ve bir fotodetektör kullanarak duman, karbon monoksit algılar. Elemanlar özel bir duman odasına monte edilir. Duman parçacıkları kameraya girdiğinde, fotodetektör kızılötesi ışında bozulma olduğunu tespit eder. Çok fazla duman varsa, ışın bozulması güçlenir, sensör Ajax Hub akıllı merkezine kablosuz yangın alarm sinyalleri gönderir ve siren açılır. Ayrıca, Ajax FireProtect Plus sensörü, rahatsız edilmemiş bir odada bile sıcaklık seviyesinin keskin bir şekilde asılı kalmasına yanıt verir ve benzer şekilde bir alarm gönderir.

Update - 2020.04.22Ajax FireProtect Plus, Ajax alarm sisteminden bağımsız olarak kablosuz yangın alarm sistemi olarakta kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan dahili sireni sayesinde kullanılan ortamda duman, ısı ve karbonmonoksit artışlarında hem görsel olarak hemde sesli olarak uyarılar verecektir.

Ajax FireProtect Plus Özellikleri

Ajax FireProtect Plus Montajı

Ajax FireProtect Plus Montajı
Ajax FireProtect Plus, kutudan çıkar çıkmaz çalışmaya hazır haldedir. Dahili pil takılı olduğundan dedektörü sökmeye gerek yoktur. Tek bir tıklama ile mobil uygulamadaki hub’a bağlanabilir. Smart Bracket’a sadece birkaç dakika içinde monte edilebilir.

Ajax Fireprotect Plus Montajı

Ajax Fireprotect Plus Montajı

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax FireProtect Plus”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0