Ajax FireProtect

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
İnceleme ajax fire protect fiyatı
Add your review

$120.00 $90.00

Ajax FireProtect kablosuz duman dedektörü, konumlandırdığı ortamlardaki ani oksijen değişimlerini ve ısı artışlarını alarm sistemi kurulu olmasını gözetmeksizin devreye girer. 7/24 tetiktedir. Ajax Fire Protect Fiyatı

Açıklama

Hırsızlık olayları genelde maddi kayıba yol açar.Fakat bir olası bir yangın tüm mülkü tamamen yok edebilir. Bu nedenle, alarm sistemini Ajax Fire Protect duman dedektörleri ile takviye etmenizi öneririz. Hızlı ve güvenli kurulum, güvenilir sabotaj koruması ve kolay cihaz yönetimi ve son kullanıcılara son derece kolay bir kurulum sağlar.

Ajax FireProtect siyah kablosuz duman dedektörü, korunan bir odada yangın algılama için tasarlanmıştır. Sensör dumanı kızılötesi yayıcı bir foto detektör kullanarak algılar. Duman parçacıkları kameraya girdiğinde, foto detektör kızılötesi ışınlar ile ortamda bir hava sorunu olduğunu tespit eder. Çok fazla duman varsa, ışın bozulması güçlenir, sensör Ajax Hub akıllı merkezine kablosuz yangın alarm sinyalleri gönderir ve sirenler devreye girer.

Ajax Fire Protect, kablosuz duman dedektörü, ev, mağaza, otel, restoran, ofis binası, okul, banka, kütüphane, depo gibi yerlerde sorunsuz kullanabilirsiniz.

 

ajax fireprotect

Ajax FireProtect Özellikleri

 • Duman olmadığında odada hem duman hem de ani sıcaklık artışlarını tespit eder.
 • Ajax ocBridge Plus ve Ajax uartBridge alıcıları ve Ajax Hub ile bağımsız olarak çalışabilir.
 • Ajax Hub ile 2000 metreye (açık alanda) kadar mesafeden iletişim kurabilir.
 • Kasayı sökmeden SmartBracket montajı kullanarak sorunsuz montaj sağar.
 • İletişim kalitesi ve algılama bölgesinin uzaktan test edebilir.
 • Gücü merkeze olan mesafeye adapte ederek daha az enerji tüketir.
 • Pili ömrü 3 yıldır.
 • Sensörün tozdan temizlenmesi gerektiğini bildirir.
 • Test ve konfigürasyon için hub ile 24 saat iki yönlü iletişim kurar.
 • İOS / Android mobil uygulamalar ile basit şekilde sisteme eklenir ve yönetilebilir.
 • Kasanın açılması veya dışardan müdehale için sabotaj switchi vardır.Performans her 5 dakikada bir ping ile kontrol edilir.

ajax firepotect montajı

Ajax FireProtect Montajı Nasıl Yapılır ?

Ek bilgi

Specification: Ajax FireProtect

Marka

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax FireProtect”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0