Ajax DoorProtect Plus

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Add your review
Ajax DoorProtect Plus
$90.00 $68.00

AJAX DoorProtect Plus, açılan pencereleri ve kapıları tespit etmek için kullanılır. Buna ek olarak, DoorProtect’in bu Plus sürümün de standart DoorProtect’in yapmadığı titreşimlere tepki verir. Bu dedektörün pencereye monte edildiği dış cama vurulursa, bir titreşim kaydeder ve bir alarm mesajı gönderir.

Ajax DoorProtect Plus
Ajax DoorProtect Plus

$90.00 $68.00

Ek bilgi

Specification: Ajax DoorProtect Plus

Marka
Dedektör Tipi Manyetik Kontak ve Eğim Sensörü
Bağlantı Tipi Kablosuz
Montaj Yeri İç Ortam
Sinyal Teslim Süresi 0,15 Saniye
Güç kaynağı Pil: CR123A pil, 3 V
Pil ömrü 5 Yıl
Sıcaklık Sensörü Evet
Çalışma Sıcaklığı Aralığı -10 ° С ila + 40 ° С arası
İzin verilen nem oranı % 75'e kadar
Ölçüler Çap: 20 mm Yükseklik: 90 mm
Ağırlık 29 Gram
Garanti Süresi 24 Ay
Kutu İçeriği DoorProtect Plus açma dedektörü Smart Bracket Montaj Aparatı İki Adet Mıknatıs CR123A pil (önceden takılmış) Harici kontak Kurulum seti Kullanıcı kılavuzu
Sistem Türü Kablosuz

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax DoorProtect Plus”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0