Ajax DoorProtect Plus

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Ajax DoorProtect Plus Siyah
Add your review
Ajax DoorProtect Plus
$90.00 $68.00

AJAX DoorProtect Plus, açılan pencereleri ve kapıları tespit etmek için kullanılır. Buna ek olarak, DoorProtect’in bu Plus sürümün de standart DoorProtect’in yapmadığı titreşimlere tepki verir. Bu dedektörün pencereye monte edildiği dış cama vurulursa, bir titreşim kaydeder ve bir alarm mesajı gönderir.

Açıklama

Ajax DoorProtect Plus şok ve eğim sensörlü kablosuz manyetik kapı / pencere açma sensörü, kapıların, pencerelerin vb. Sensör açmaya, eğim ve şok açısını değiştirerek tepki verir. NC tipi kontaklı harici bir kablolu sensör, uzak bir terminal kullanılarak DoorProtect Plus‘a bağlanabilir.

Yapısal olarak, sensör iki parçadan oluşur – bir mıknatıs ve bir kamış anahtarlı bir birim. Mıknatıs için iki seçenek vardır – paralel (büyük mıknatıs) ve dikey (küçük mıknatıs) kurulum için. Açma sensörünün çalışma prensibi, manyetik alanın etkisi altında iletken olabilen bir eleman olan kamış anahtarının özelliklerine dayanır. Normal durumda, mıknatıs ve saz ünitesi kapalıdır. Sensörün monte edildiği kapı açılır açılmaz, mıknatıs manyetik anahtardan uzaklaşır, kontaklar açılır ve manyetik anahtar akım iletmeyi durdurur. Kapı kapandığında, ters işlemler gerçekleşir: mıknatıs kam anahtarına yaklaşır, kontaklar kapanır ve kam anahtar akım iletmeye başlar. Her iki durumda da, sensör tetiklenir ve anında merkezi üniteye bir alarm mesajı gönderir. Sensöre bir İngiliz kamış anahtarı takılı,

Sensöre entegre olan eğim sensörü, cihazın dikey düzlemdeki sapmasını 5 ° ‘den fazla saptar. DoorProtect Plus, çatı pencereleri de dahil olmak üzere herhangi bir pencereye kurulur. Onun varlığı, pencereler havalandırma için açıkken sistemi devreye almanızı sağlar (ayarlarda manyetik sensörü devre dışı bırakmak gerekir).

DoorProtect Plus, mesaj şifreleme ve sahtecilik ve sıkışmaya karşı koruma kullanan etkili bir kablosuz radyo iletişim sistemi ile donatılmıştır. Bu, saldırı girişimlerinden kaynaklanan alarmlar için mükemmel güvenlik sağlar. Buna ek olarak, sensör, binanın birkaç katında veya merkezi alarm ünitesinden açık bir alanda 1000 m’ye kadar bir mesafede başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayan ultra modern son derece güvenilir bir iletişim sistemine sahiptir.

DoorProtect Plus sensörü yalnızca Ajax güvenlik sistemi hub’ıyla çalışır; uartBridge veya ocBridge Plus modülleri aracılığıyla üçüncü taraf güvenlik sistemlerine bağlantı sağlanmaz.

Mıknatıs gücü sensör modüllerini 2 cm’ye kadar bir karışımla kurmak için yeterlidir, bu nedenle bu kablosuz açma sensörü herhangi bir nesneyi korumak için kullanılabilir: dairelerden endüstriyel binalara. Sensörün bir avantajı, akıllı bağlantılar kullanarak rahat ve son derece kolay bağımsız kurulumudur; kurulum için kullanıcının kasayı sökmesi gerekmez.

Ajax DoorProtect Plus Montajı

ajax doorprotect montajı

Ajax DoorProtect Montajı Nasıl Yapılır ?

Ajax DoorProtect Plus Montaj Örnekleri

Ajax DoorProtect  Plus Özellikleri

 • Sensörün özel bilgi olmadan kurulumu ve yapılandırması kolaydır;
 • Akıllı montajlar kullanılarak sensörün montajı uygundur ve onarım işlemine zarar vermez;
 • Sensör düzenli olarak test sinyallerini merkezi üniteye iletir ve sensörlerin yoklama süresi sizin isteğiniz doğrultusunda ayarlanabilir. Sensörün çalınmaya veya kırılmaya çalışılması durumunda, merkezi güvenlik sistemi hemen bunu bilir ve bir alarm verir;
 • Alarm çalışmasının güvenilir bir şekilde izlenmesi için sensör düzenli olarak pilinin deşarjı hakkında merkezi birime bir sinyal iletir, kullanıcı sensördeki pili değiştirme ihtiyacının zamanında bildirilir;
 • Sensör tarafından iletilen bilgiler müdahaleye karşı korunur ve değiştirilmeye çalışılır;
 • Sensör ve merkezi ünite arasındaki maksimum mesafe doğrudan görüş alanında 1000 m’dir;
 • Sensör, sinyal iletimi için kullanım lisansı gerektirmeyen 868 MHz’lik genel amaçlı bir frekans kullanır;
 • Merkezi üniteye olan mesafeye bağlı olarak iletim gücünün uyarlanabilir olarak ayarlanması, daha az pil gücü tüketmenizi sağlar;
 • Sensör manyetik anahtarının eşiği 2 cm (büyük mıknatıs) / 1 cm (küçük mıknatıs);
 • Ayarlanabilir eğim sensörü eşiği – 5 ° ‘den fazla;
 • Ayarlanabilir şok hassasiyeti (3 seviye);
 • İlk darbeyi atlama fonksiyonu;
 • Terminal bloğuna ek bir tel sensörü bağlama yeteneği eklendi;
 • Dış müdahale ile korunan sensör muhafazası;
 • Özel bir enerji tasarrufu algoritması sayesinde, sensör 5 yıla kadar bir CR123A pil ile çalışır.

Ek bilgi

Specification: Ajax DoorProtect Plus

Marka
Dedektör Tipi Manyetik Kontak ve Eğim Sensörü
Bağlantı Tipi Kablosuz
Montaj Yeri İç Ortam
Sinyal Teslim Süresi 0,15 Saniye
Güç kaynağı Pil: CR123A pil, 3 V
Pil ömrü 5 Yıl
Sıcaklık Sensörü Evet
Çalışma Sıcaklığı Aralığı -10 ° С ila + 40 ° С arası
İzin verilen nem oranı % 75'e kadar
Ölçüler Çap: 20 mm Yükseklik: 90 mm
Ağırlık 29 Gram
Garanti Süresi 24 Ay
Kutu İçeriği DoorProtect Plus açma dedektörü Smart Bracket Montaj Aparatı İki Adet Mıknatıs CR123A pil (önceden takılmış) Harici kontak Kurulum seti Kullanıcı kılavuzu
Sistem Türü Kablosuz

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax DoorProtect Plus”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0