Ajax CombiProtect

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Ajax CombiProtect Siyah
Add your review
Ajax CombiProtect
$145.00 $110.00

Ajax CombiProtect, bir davetsiz misafirin (insan) ilk adımını korunaklı bölge içerisinde tespit eder, ancak evcil hayvanların ve klimaların hareketlerini göz ardı eder. Dedektör 9 metreye kadar pencereleri korur.

Açıklama

Birleşik kablosuz hareket ve cam kırılma dedektörü olan Ajax CombiProtect, korunan bir odada insan hareketlerini ve cam kırılmalarını tespit etmek için tasarlanmış kablosuz hareket dedektörüdür.

Sensör, ayarlanabilir hassasiyete sahiptir ve 20 kg ağırlığa kadar ve 50 cm’ye kadar büyüyen evcil hayvanları göz ardı edebilir. Sensörün çalışma prensibi, bir canlıdan gelen kızılötesi radyasyonun belirlenmesine dayanır. İnsanlar da dahil olmak üzere her canlı, kızılötesi radyasyon kaynağıdır. Sensör böyle bir radyasyonu tespit eder etmez, canlı bir cismin kütlesini analiz eder ve 20 kg’ı aşarsa, bir radyo kanalı yoluyla merkezi güvenlik alarm ünitesine bir alarm sinyali gönderir. Gelen sinyalin işlenmesi için özel bir algoritma, hareketli evcil hayvanlardan kaynaklanan yanlış alarmları en aza indirmek için nesnenin hareket kütlesi ve varlığı ile ilgili ek doğrulama sağlar. Böylece, sensör sadece insan hareketini tespit ederken tetiklenir. Ayrıca, sensör cansız nesnelerin hareketine tepki vermez.

Sensör içerisinde bulunan dahili bir mikrofon sayesinde , cam kırıldığında ortaya çıkan belirli düşük frekanslı ve yüksek frekanslı sesleri algılar ve kaydeder. Korunmuş bir odada cam kırılırsa, sensör bu sesleri alır ve bir radyo kanalı üzerinden merkezi alarm ünitesine bir alarm sinyali gönderir. Benzersiz bir çok aşamalı analiz kullanarak, sensör sadece kırık camın sesine tepki verir ve diğer yüksek sesleri yok sayar. Sensör, apartmanlarda, evlerde, mağazalarda, ofis binalarında, otellerde, restoranlarda, bankalarda, okullarda, stüdyolarda, depolarda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Sensör, mesaj şifreleme ve sahteciliğe karşı koruma kullanan etkili bir kablosuz radyo iletişim sistemi ile donatılmıştır. Bu, saldırı girişimlerinden kaynaklanan alarmlar için mükemmel güvenlik sağlar. Buna ek olarak, sensör, iş merkezinin birkaç katında veya merkezi alarm ünitesinden açık bir alanda 2000 metreye kadar mesafede başarılı bir şekilde çalışmasını sağlayan ultra modern son derece güvenilir bir iletişim sistemine sahiptir.

Sensör, Ajax ocBridge Plus radyo sensörü alıcısı kullanan tüm kablolu kontrol cihazlarının yanı sıra Lun kontrol paneli sürüm 11 mod.3 ve mod.4 ve Lun-19 kontrol paneli ile Ajax uartBridge arayüz alıcısı ile tamamen uyumludur. Artık 45’e kadar ikinci nesil Ajax kablosuz cihazını bağlamak mümkündür. Ajax hattını desteklemek için önceden satın alınan Lun kontrol panelleri, sürüm 11 mod.2 için, kontrol paneli ürün yazılımını 57 ve üstü sürümlere ve Lind klavyesini 36 ve üstü sürümlere güncellemeniz gerekir.

 

Ajax CombiProtect Beyaz

Ajax CombiProtect Beyaz

Bu kablosuz hareket ve cam kırılma dedektörü, herhangi bir nesneyi korumak için kullanılabilir: daireler, özel evler, yazlık evler, ofisler, mağazalar, depolar, endüstriyel tesisler, vb. Bu sensörün avantajı, akıllı bağlantılar kullanarak rahat ve son derece kolay bağımsız kurulumudur. kurulum için, kullanıcının sensörün kendisini sökmesi gerekmez.

AJAX CombiProtect, yalnızca 12 metreye kadar olan hareketleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda 9 metreye kadar mesafedeki cam klinki için bir alarm algılayabilen ve üretebilen dahili bir mikrofona sahiptir.

Bu nedenle, bu CombiProtect pencerelerin yakınındaki konumlar için idealdir.

Diğer tüm dedektörler gibi, bu dedektör de 3 hassasiyet ayarında programlanabilir. En az hassas pozisyonda, 20 KG ve 50 cm boyunda evcil hayvanlara karşı bağışıklıklıdır. Hassasiyeti orta veya yüksek olarak ayarlarsanız, evcil hayvanlara karşı bağışıklık azalır. Evcil hayvanınız hareket ederken daha çabuk fark edilir veya sadece en küçük ve en hafif evcil hayvanlar serbestçe yürüyebilir.

Klimalar ve diğer ısıtıcılar veya pencerelerin açık olduğu odalar gibi sıcaklık dalgalanmalarını işleyen bir dedektör arıyorsanız, AJAX MotionProtect Plus iyi bir seçimdir. Standart hareket algılama tekniğine ek olarak, algılanan hareketlerin doğruluğunu doğrulamak için ek bir yerleşik radar modülüne sahiptir. Bir örnek vermek gerekirse: Plus sürümünde, açık yatak odası penceresinin neden olduğu mobil perdeler algılanmaz. MotionProtect Plus’ın yerleşik bir mikrofonu yoktur, bu nedenle camın yanıp sönmesi konusunda uyarmaz. Cam algılama, yalnızca bu sayfada anlatıldığı gibi CombiProtect ve GlassProtect dedektöründe bulunur.

Ajax CombiProtect Özellikleri

1

Maksimum performans

 • Açık alanda veya bir iş merkezinin birkaç katında Ajax Hub’dan 2.000 metreye kadar çalışır
 • 12 metreye kadar hareketi algılar
 • 9 metreye kadar kırık camı algılar
 • Bir davetsiz misafirin ilk adımını algılar
 • Sinyalleri dijital olarak işler

2

Davetsiz misafirlere karşı koruma ve arıza

 • Kurcalamaya dayanıklı gövde
 • Dedektörlerden gelen yanıt her 12-300 saniyede bir kontrol edilebilir (ayarlanabilir)
 • Sıkışmayı algılar, iletişim kanallarını şifreler ve kimlik doğrulaması sağlar
 • Sahtekarlığa karşı koruma için kimlik doğrulaması kullanır

3

Sorunsuz Performans

 • Üç farklı hassasiyet seviyesine ayarlanabilir
 • 20 kg’dan daha hafif hayvanlardan gelen yanlış alarmları önlemek için Smart Motion algoritması kullanır
 • POLY IR4 malzemesinden ve bir Excelitas PIR-sensöründen yapılmış bir FresnelTech optik bileşen kullanarak dişli ve elektromanyetik parazitlerden kaynaklanan yanlış alarmları ortadan kaldırır
 • Dijital sıcaklık telafisi nedeniyle çoğu koşulda çalışır
 • Yanlış alarmları önlemek için düşük ve yüksek frekanslarda kırık camın iki faktörlü algılanmasını kullanır
 • Ajax Hub ile iki yönlü iletişim, periyodik test ve özelleştirme sağlar
 • 5 yıla kadar pil ömrü vardır

4

Basit Montaj ve Kurulum

 • SmartBracket bağlantıları kullanarak montaj yaparken gövdeyi sökmeye gerek yoktur
 • Bağlantı ve algılama alanının kalitesi uzaktan test edilebilir
 • Ajax Hub’a tek bir tıklama ile bağlanır
 • UartBridge ve ocBridge Plus modülleri kullanan üçüncü taraf güvenlik sistemleriyle kullanılabilir

 

Ek bilgi

Specification: Ajax CombiProtect

Marka
Dedektör Tipi Kablosuz Hareket ve CamKır Dedektörü
Kullanım Alanı İç Ortam
Hareket Algılama Mesafesi 12 Metre
Cam Kırılma Mesafesi 9 Metre
Ayarlanabilir Seviye 3 Seviye (düşük, orta ve yüksek)
Hareket Algılama Açısı 88.5 ° yatay / 80 ° dikey
Montaj Yüksekliği Tavsiye Edilen : 2.4 Metre
Sabotaj Koruması Evet
İletişim protokolü Jeweller
HUB'a Uzaklık Mesafesi 2000 Metre
Güç Kaynağı CR123A Pil
Pil Ömrü 5 Yıl
Çalışma sıcaklığı aralığı: 0 ° С (+ 32 ° F) ila + 50 ° С (+ 122 ° F) arasında
Boyutlar 110 * 65 * 50 mm
Kutu İçeriği 1 Adet Kombine Dedektör, Montaj Seti, Kullanım Klavuzu, CR123A Pil (önceden takılmış)
Sistem Türü Kablosuz

Videos

Videos: Ajax CombiProtect

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax CombiProtect”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
 • Total (0)
Compare
0