Ajax 12V PSU – Hub2

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Ücretsiz Kargo Ajax 12V PSU - Hub2
Add your review
Ajax 12V PSU – Hub2
$40.00 $30.00

Ajax 12V PSU – Hub2, Ajax Hub 2 kontrol panellerini 12 volt DC kaynaklarına bağlayan bir güç kaynağı birimidir. Bu, cihazın gövdesindeki standart 110/230 V güç kaynağı ünitesinin yerini alan elektronik bir karttır.

Ajax 12V PSU – Hub2

$40.00 $30.00

Açıklama

Ajax 12V PSU – Hub2, Ajax Hub 2 kontrol panellerini 12 volt DC kaynaklarına bağlayan bir güç kaynağı birimidir. Bu, cihazın gövdesindeki standart 110/230 V güç kaynağı ünitesinin yerini alan elektronik bir karttır.

Hub 2 için 12V PSU yalnızca kalifiye bir elektrikçi tarafından kurulmalıdır.

Ajax 12V PSU – Hub2 Montajı

Ajax 12V PSU – Hub2 Güç kaynağını kurmadan önce, cihazın şebeke bağlantısının kesildiğinden emin olun.Hub 2 için 12V PSU’yu kurarken, genel elektrik güvenliği kurallarının yanı sıra elektriksel güvenlik düzenleme yasalarının gereksinimlerini de izleyin. Cihazı voltaj altındayken asla sökmeyin!

  1. Vidaları çıkarın ve cihazı SmartBracket montaj panelinden kuvvetle aşağı kaydırarak çıkarın.

Ajax 12V PSU - Hub2

2-) Ajax Hub’ın güç düğmesini 2 saniye basılı tutarak cihazı kapatın.

3-) Ajax Hub üzerinden güç ve ethernet kablolarını çıkarın.

Ajax 12V PSU - Hub2

Bu işemlerden sonra, kapasitörlerin deşarj olması için 5 dakika bekleyin.

Ajax Hub’ın arka kapağında bulunan dört adet vidayı çıkarın ve arka kapağı gövdeden ayırın.

Ajax 12V PSU - Hub2

Her iki kartı da aynı düzlemde tutarak ve bağlantılarını kesmeden dikkatlice çıkarın. Kartlar arasında bulunan soketleri kırmadan 220Volt soketi ana karttan ayırın.Ajax 12V PSU - Hub2

Kartlar arasındaki sekiz pimli konektörü kullanarak Hub 2 için 12V PSU’yu ana karta bağlayın. Kartı değiştirirken antenleri eğmeyin veya bükmeyin. Bu işlem, cihazın arızalanmasına neden olabilir.

Tüm işlemleri düzgün bir şekilde yaptıktan sonra, ajax hub’ın vidalarını takarak cihazınızın kapagını kapatın. Cihazı power düğmesine basarak cihazı açın. Yüklenene kadar bekleyin ve Ajax uygulamasında harici güç durumunu kontrol edin. Güç yoksa ve bir terminal adaptörü kullanıyorsanız, bağlı tellerin kutuplarını kontrol edin. Yeniden bağlandıktan sonra bile güç yoksa, lütfen Destek Servisi ile iletişime geçin.

Ajax 12V PSU – Hub2 Kullanım Alanları

Depolar :Güvenlik sistemini, elektriksiz veya dengesiz bir güç kaynağına sahip tesislerde görsel alarm doğrulamalı olarak kullanın . 12 V güç kaynağı ünitesi, hub’ı düşük voltajlı ağlara bağlamayı veya taşınabilir bir pil kullanmayı sağlar.

Karavanlar : Ajax, evinizi taşınabilir olsa bile korur. Hub’ı bir arabaya veya taşınabilir bir pile bağlayın ve güvenlik sisteminin sizinle birlikte hareket etmesine izin verin.

Deniz Taşıtları : Mevcut bir internet ağınız yok ise, SIM kart takın ve hub’ı elektrik hatıına veya bataryaya bağlayın, böylece Ajax teknenizi her zaman iskelede korur.

Ajax Alarm Sistemleri Ürünleri, Fiyatları ve Montaj Videoları

 

İnceleme (0)

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ajax 12V PSU – Hub2”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Garanti Şartları

Remelsan Elektronik, satışını yaptığı ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur. Garanti süresi 2 yıldır.

Ürün garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize bildirim tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

Ürünün onarımı Remelsan Elektronik teknik servisinde yapılacaktır. Teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde bir yıl içerisinde, ayni arızayı dörtten fazla tekrarlaması veya farklı arızaların altıdan fazla ortaya çıkması halinde üründen yararlanamama ve tamir süresinin aşılması durumlarında ve arızanın Remelsan Elektronik teknik servisinde tamir olamayacağının belirlenmesi durumlarında ücretsiz olarak tüketici malın ücretsiz değiştirilmesini, bedel iadesi veya ayıp oranında bedel indirimi talep edebilir.

Ürünlerin üzerine yapıştırılan bandrol ve etiketlerin sökülmesi, yırtılması, virüs ve yazılımdan kaynaklanan hatalar, ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, write me essay yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, atmosfer şartlarından kaynaklanan çürüme, korozyon, oksitlenme, v.b. beklenmeyen aşınma,buy dissertations yıpranma ve bozulmalar garanti kapsamına alınmayacaktır.

Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır.

Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.
Elektronik Güvenlik Sistemleri
Logo
Enable registration in settings - general
Compare items
  • Total (0)
Compare
0